Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

fetelor care suferiti de caldura, trebuie sa veniti in vizita la mine si la Mess. si aici ne-am plafonat la 20 de grade, ieri au fost 18, a ploua seara de mama focului. Azi cica mai iese si soarele dar nu trece de 22. Perfect ptr mers cu cortul. [:)] Clara deja isi facea griji aseara ca daca sunt aproape de padure ce se intampla? Daca vin animalele? Sunt f curioasa ce va povesti duminica.

 

Deci eu sunt treaza de 1 ora, m-am dusit si bibilit si plec imediat la control la ginecolog. Normal ca toata lumea doarme dusa inca. Macar mi-am baut Karo in liniste.

 

va pup, sa aveti o zi frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la noi

 

Mess raportez si eu 13 grade cu ploaie marunta. Vine toamna [fri]

 

Tocmai ce am vorbit cu tati si Clara, e super fain la cort!!! si asta asa cu vremea nasoala. Si baietelul e super incantat, in 2 oricum e fain orice.

 

Am fost ieri la control si e totul perfect. Doctorita spune ca pot sa mai fac linistita unul. Culmea e ca ma asteptam sa ma revolt auzind asemenea idee dar de fapt mi-a placut. [il] I-am impartasit sentimentele sotului si s-a facut saracul alb ca varul. Cred ca nu mai pune mana pe mine in anumite perioade sa fie sigur ca nu se intampla intamplarea. [soricel]Ne-am decis pana la urma sa ne protejam doar cu prezervativ si asta doar in zona fierbinte. Abia m-am reglat cu toate cele, nu vreau nici hormoni, nici spirale sau mai stiu eu ce. Si nici pe el nu vreau sa-l trimit la doctor, desi el nu are nimic impotriva. Cum o vrea Dumnezeu.

 

Acum ne pregatim sa mergem la mall. Daca tot e vremea asa urata macar asa suntem inauntru. Mai am de luat cateva nimicuri ptr gradinita si in rest o sa facem window shoping. [:)] Asta daca nu ma impiedic de ceva fain.

 

va pup, sa aveti un week-end frumos

 

PS e o liniste in casa, hhhhhh...fantastic. Sami e cuminte foc daca nu sor'sa sa-l zgandare. [pk] Tot ce trebuie e sa stai non stop in fundul lui. Sunt chiar curioasa ce va face la gradi. Va tin la curent.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...