Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mama ce copii muscaciosi aveti.. [:-)))] [:-)))] [:-)))] ...

 

eu i-am facut ilincutei dovlecel umplut , ii place tare mult..a papat si acum am pus-o in pat astept sa adoarma sa o invelesc..stau si eu linistita , sunt singura , ai mei au plecat in concediu 2 sapt si mai pleaca si in sept 2 sapt...mi-e mai greu si gravi si cu pitica mica..dar ma descurc..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si de la mine!

 

Eu azi ma simt obosita, f obosita....si nici macar nu a fost o nopate groaznica, au fost doar 2-3 treziri, dar eu nu reusesc sa ma adun....imi doresc atat de mult o noapte de somn neintrerupt...

Eu licitez pentru Sebi :) Nici nu visez la Ilinca :))

Bai frate, n-am cuvinte... Parca ma pedepseste ca m-am intors la munca, nu e exclus :)

 

Maria il musca pe Toma. Pur si simplu riposteaza cand el ii face ceva (impins, lovit). Ii ia mana sau piciorul, ce e mai la indemana, si-l capseaza. prima data nu mi-a venit sa cred. Nici  lui Toma!!!!! S-a uitat la ea cu niste ochi !!! Si apoi la mine sa-l apar :))

 

Olimp, tin pumnii, dar sunt sigura ca o sa fie ok!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mocanita..cred ca daca ilinca nu era asa de cuminte nu aveam curaj asa de repede pt bb2..sa doarma ea de la 6 luni toata noaptea fara sa suga , acum doarme si ziua si noaptea singura , o pun in patutul ei si se culca intru doar sa o invelesc dupa ce a adormit , s-a autointarcat singurica de vreo 2 saptamani....da sunt norocoasa

 

sigur te pedepseste [poc] [nervo] [sm] [sm] [sm] ...

 

si ea musca ? doar piticania mea nu are astfel de naravuri ? [:p]

 

 

si eu sper sa fie bine..am sa va scriu cand sosesc diseara de la eco cum a decurs intalnirea..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria are 9.400kg si 73 cm... stiu ca Lorand, Victoria si Maria(Mocanita) sunt cu mult mai 'usori'.

Pediatra mi-a spus sa ma gandesc daca facem ror-ul... de parca altele cu care sa ma stresez nu aveam (credeam ca ror-ul il va face dupa vaccinul de 1 an, dar il face dupa ce implineste 1 an)

cand a vaccinat-o a plans si am vazut ca i-a mai iesit un dinte jos... nu stiu de ce tot sper ca dupa ce ii ies canini sa nu mai aiba dureri asa mari. 

La noi Caius a fost un copil tare agitat si bolnavicios... nu ma asteptam ca sa fie asa 'usor' cu Maria.... nu spun ca este tot timpul usor sau ca nu se poate mai bine..doar ca mai dorm si cate o noapte intreaga, mai dorm si ziua, mai pot aspira sau face o mancare... ceea ce sigur nu faceam cand era Caius de varsta ei

 

Maria- voi cum stati cu kg-le?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...