Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ola!  pe plantatie, pe plantatie...

 

Emma are o alergie puternica la ou, a vomat si sufletul din ea cand a papat 1/4 galbenus. Si i-a fost rau si de la 2cm de foaie de clatita care continea ou :(

Sper sa treaca cand mai creste.

Oare se pot face periosare fara ou ? nu se desfac ? ca as face si eu sa-i dau

 

Paula, nu imi permit bona, doar pe cineva care are un copil si sta si cu al ei.

Sorry ca va innebunesc la cap cu problemele mele existentiale, dar nu stiu ce sa fac. Economic nu ies nicaieri cu munca si is f obosita. Daca stau acasa, work-wise pierd contactul , acasa sotul nu o sa ofere nici un fel de ajutor ca doar "stau" acasa. Economic nu stiu cum m-as simti ca am muncit de cand ma stiu.. Eu ma si enervez si pun la suflet, deci e deajuns sa "scape" odata si sa imi spuna ca nu castig bani ca ma afecteaza.

90% din romancele din UK stau acasa, dar oricum lucrau alt tip de joburi (curatenie, vanzatoare) deci ele chiar nu isi pun probleme existentiale de decizii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu citesc pe diagonala...

 

Catalina unde vrei mai sa mai slabesti?? esti slabaaaa!!!!

Mess nu lasa jobul. Copila o sa creasca(cumva) si job tot iti trebuie.

Nici mie nu imi ajunge timpul de nimic, imi mai aud si critici chiar ...dar fac si eu cat pot.

Probabil si rontaiala la birou este tot din cauza stresului.

 

Maria daca imi dai mie 5000 ron sunt si eu soacra ta. :)) gatesc bine si cical la fel. :))

 

Paula sanatate la toti! Dar stiu ca va tine de ceva vreme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mess..daca nu reusesti sa te abtii din rontaiala..baga cateva nuci macar , sunt sanatoase si fructe , si multe fructe ingrasa dar nu ca si biscuitii sau mai stiu eu ce cipsuri..si eu zic pe pe fond nervos e toata pofta de mancare..

 

nu lasa slujba , macar acolo te mai deconectezi , daca ai sta tot timpul acasa ai innebuni in alt fel...recunosc ca eu sunt inca acasa dar eu nu sunt singura , am ajutor...si acum am 2 bunici care ii cauta in coarne la pitica...mai ales ca acum sunt cu bb2 la purtator parca o duc si mai bine..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu la ceas de noapte

 

L mananca oul intreg de la 7 luni, dar noi nu suntem buni de etalon :D

 

Catalina eu nu zic nimuc de greutatea ta, te inteleg, fiecare cu piticii ei :)))

 

Maria zuc si eu ca dintisori s de vina :)

 

Mess stai la serviciu, e un mod de a te relaxa psihic. Mananca cw zice Olimp. Eventual ia chestii de la raionul pt diabetici, sunt tot felul de chestii faine.

 

Noi azi am fost la Tikki dupa papuceu, la prima pereche cumparata i am schimbat fetele ca erau deja rupti rupti, ii iesea piciorul prin fata :D . Apoi am ajuns acasa, am culcat copilul si eu am framantat akuat pt langosi. Azi am devorat langosi cu o pofta dementa, impreuna cu vecina care are si ea o fetita de 1 an si 2 luni. Copiilor le am copt un langos in cuptor. A iesit lipie :)))) Langisul nu i langos daca nu e innecat in ulei :)))

 

Niapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! cafea si limonada pt toata lumea!

 

Maria- o pupam pe V. eu cred ca a plans din cauza ca te-a simtit pe tine 'framantata' si bineinteles si din cauza dintilor. Tie Maria iti doresc putere sa treci peste... aaa soacra-mea parca ar fi sora cu soacta-ta.... [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  eh, incerc sa nu ma mai supar asa rau cand vad ca-i fac program sotului 

 

Delia- sa poarte sanatos tikkisorii

 

Legat de ou si M mananca 'ou intreg' cum ar fi cel din galustele din supa sau din chiftelele de la cuptor... de cand mananca asa... nu mai stiu 

 

Legat de slujba vs stat acasa cu copilul  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]   am o problema existentiala... nu-i usor sa stai acasa cu copiii dar personal cred ca satisfactiile sunt mai mari. Eh... astept sa o aduc acasa pe M si apoi voi vedea cum voi reusi sa mai stau acasa cu ea. Soacra doreste sa o duca inapoi la sat pana in noiembrie... dar eu nu o voi mai lasa, ieri imi cerea sotul sa fiu finuta si sa nu o supar pe maca-sa [:-)))]  [:-)))]  care vrea sa o duca inapoi [:-)))]  [:-)))]

Olimp- trimite-mi si mie macar pana nasti o 'bunica normala'

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...