Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata sexuala dupa ce vine bebe?


Recommended Posts

Pai tocmai ca nu vreau sa raman mama singura, de-aia ma si framant. Nu prea imi vine mie sa cred ca ar lasa tot ce-am construit noi pt o idila cu vreo demoazela....dar la cate povesti citesc pe aici....zic Doamne Fereste. Dupa nastere, am ramas cu vreo 15 kg in plus. Sunt f inalta, deci nu arat chiar ca un munte de grasime , dar nici in masura 38 nu mai intru. Ba chiar imi gasesc greu haine...nu ca mi-ar mai arde sa le cumpar. Am zis ca o sa slabesc...dar nu se duce un gram. M-am apucat de aerobic, dar asta inseamna sa fug aproape in fiecare seara cand vine el acasa, ca sa stea cu bebe, si sa ma intorc in jur de 22:00. Cand il gasesc la calculator, fascinat de...grafice[bang][bang][bang]. Nu se joaca si el ca omul Soiltaire sau Diablo, nu sta pe chat, nuu....joaca virtual de bursa, si isi petrecere serile, dupa 10-11 ore la serviciu, facand grafice cu cresteri/scaderi de actiuni. Si viseaza cum o sa aiba el candva bani sa se joace de-adevaratelea. Nenorocitele alea de grafice si indicii bursieri sunt mai fascinanti decat nevasta....nu si decat bebe, de care se ocupa constiincios cat lipsesc eu. Cum sal vindec de asta? Ca daca m-ar baga mnai mult in seama seara, poate si libidoul meu ar fi mai cumsecade?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cam asa am fost si noi o perioada (si inca nu avem copil!), o faceam uneori fiindca "hai, ca a trecut o saptamana si in nu stiu ce revista scria ca e nasol daca trece mai mult de o saptamana fara sex". Mey, faceti ce simtiti si nu ce spun teoriile ca trebuie sa faceti! Si - mai important - radeti mult impreuna, inclusiv unul de altul, asta apropie mai mult decat sexul. Relax [pup]
[flo] Felicia
[url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...