Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata sexuala dupa ce vine bebe?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Guestus, zise fata ca dimineata omu se grabeste la servici..plus ca dimineata vrea bebe lapticu etc etc. mai era ceva. sec 21 e pt dive care dorm pana la 11 nene, sec 20 ala fu pt femei de actiune...dar s-a dus!! [:D]
Sabina si [hippi] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1"]Sofia Galagia[/url] Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Nenorocitele alea de grafice si indicii bursieri sunt mai fascinanti decat nevasta....nu si decat bebe, de care se ocupa constiincios cat lipsesc eu. Cum sal vindec de asta? Ca daca m-ar baga mnai mult in seama seara, poate si libidoul meu ar fi mai cumsecade? Ra
Deborah, Dar pina sa apara bb nu-l fascinau nenorocitele alea de grafice? Ca inteleg ca bbu' vostru va lasa timp...da' timpu' inghiztit de indicii bursieri. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymcar
Cica exista ceva care apropie si mai tare! Da' nu zic ce ca am oripilat destul panselutele. Si oricum nu stiu daca ar fi aplicabil in cazul asta... desi ... mai stii?... My life smells acceptable
ymcar, tu vrei sa te imploram k sa ne spui, or what?[:D] V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elise, nu-l fascinau, ca aveam amandoi alte preocupari. Ne construiam casa, care s-a termiant fix cu 1 luna inainte sa vina BB. SI aveam o belea de calc, antic, fara net. MJai baga cate un Heroes din cand in cand, dar in general serile ni le petreceam in aer liber, pe santier. Culmea e ca atunci aveam timp si de sex [amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine, acu' la aer liber banuiesc ca nu mai puteti ieshi in fiecare seara, ca inainte. Si, daca tot stati in casa, situatie care probabil il plictiseste... netul sa traiasca. In locul tau as bushi conexiunea. O perioada. Asa, de dezintoxicare... nu stiu daca e bine, dar eu asa as face. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va povestesc ceva, daca tot am intrat si eu pe aici. Dupa ce am nascut mi s-a desfacut cusatura (nastere normala, nu cezariana) si vreo luna + 1/2 nu am avut voie sa am contact sexual iar apoi aveam dureri destul de mari, cat sa ma ingrozeasca numai gandul la asa ceva. Apoi, intr-o noapte, fetita s-a trezit intr-un moment foarte moment foarte neplacut [sex]. Sotul a spus destul de urat, de aveam senzatia ca aveam langa mine un necunoscut, si m-am suparat fff tare. Apoi, copilul s-a trezit noapte de noapte, nici ziua nu era mai bine, asa ca abea asteptam sa vina noaptea sa ma pot odihni. Sotul s-a simtit fff frustrat mereu, si il inteleg. Dar ... eu ce sa ma fac cu mine???? Acum copilul are 6 ani dar toto nu mai am cheful de sex dinainte de casnicie. Ma gandeam sa niste medicamente, la orice care ar contribui la regasirea mea. Inainte eram mare amatoare [xinpat] Mihaela, mama Karlei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...