Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata sexuala dupa ce vine bebe?


Recommended Posts

Subiectul e foarte 'haios', nu cred ca e vreo proaspata mamica inebunita dupa sex. Daca nu doare epiziotomia, atunci doare cezariana, si oricum hemoragia nu e placuta, sanii sunt plini cu lapte nu cu dorinte, ochii iti cad in ciorba si oricum cel putin in primele 1-2 luni daca ai timp liber atunci mananci sau te speli sau chiar dormi...Tot in primele luni proaspatul tatic e si el intr-un fel de lauzie psihologica. De aceea nu cred ca trebuie sa iti faci probleme inca, mai ales ca bebele e inca mic din cate am inteles. Dupa vreo 6 luni, dupa parerea mea, incepi sa: -pierzi in greutate in mod organizat -pierzi din diametrul cearcanelor -ai noaptea neintrerupta de zgomote de genul:aaa, oaaa, etc si in consecinta va incepe sa se aplice zicala aceea cu 'pofta vine mancand'.Si, da, si barbatilor, sau cred ca mai ales taticilor, le place sa 'sari tu pe ei' Succes! Analex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mda...delicat subiect. Bebe a mea are acum 9 luni si inca alptez...deci m-am regasit in povestea ta cu sotul care se foieste pe langa mine...stiind ce urmeaza dupa ce adoarme bebe. Si pe noi bebe ne-a camd dat peste cap...insa...am observat ca mai rarut ca e mai dragut. Adica facem sex...atunci cand ne vine cheful cu adevarat si chiar petrecem moemente super atunci...a trecut uneori si 3 saptamani ca nu ne sincronizam. A si inca ceva..eu am luat ulei de somon pentru ca e foarte buna ( alaptand ai o deficienta de acizi grasi) si a luat si sotul...ca se simtea stresat si obosit..clar in vreo saptamana doua eram innebuniti amandoi dupa sex si nu stiam de ce.....eu am aflat...lui inca nu i-am zis. Hi hi hi..ii zici si tu ca e bun pentru imunitate! Eu am avut si mai mult lapte de la uleiul de somon. ( pontul mi l-a dat tot o mamica de pe net...dar era pont pentru deficienta de acizi grasi, insa in timp mai multe mamici de la noi au observat aceleasi efecte cu sexul). Poze cu Alexia http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi bebe nu a schimbat nimic.doar ca sotul acum lucreaza mai departe si e mai obosit.asta nu niseamna ca nu e dornic.eu doar sunt cu toane,ca si inainte de bebe,cand am chef,vreo 2 saptamani de il las lat,cand nu am chef vreo saptamana de vine cu ciocolata,ca site ca ma da gata. cand totul pare pierdut este timpul sa crezi in miracole! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2"]elenica lu' mamica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...