Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

Nah ca nici de mine nu întreaba nimeni :).

 

Io-s in hotel, in camera, cu un prosop pe cap. Cap care explodează de durere. Acum sunt mai bine. Dimineata eram leguma, dusă pe brate la baie. Insolație. Cine stie, stie. Cine nu, sa nici nu afle.

 

Suntem in LA de doua zile, pe cont propriu. Cand am luat masina de la aeroport, ne-au zis sa mergem in parcare sa o alegem. Toate cu cheile inauntru, deschise. Moama, greu așa, sa alegi...am luat o americanca, un Dodge. Un camion. :) masina super, sotul e încântat.

 

Acum eu ii astept sa vina. Am ratat Hollywoodul, au plecat dupa prânz cand mi-am mai revenit si nu mai era pericol. L-am vazut acum 9 ani, ramân cu amintirile alea.

 

Ați scris mult si nu apuc sa spun multe. Doar vreau sa o imbratisez pe Buflea, imi pare rau ca nu am reușit in realitate.

 

Sa aveti zile frumoase!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Carmen, am lăsat Disney pentru Florida, nu ajungem aici. Stai prin zona? Noi mai stam pana vineri, dar maine ne gândim sa mergem la San Diego la zoo si vineri la Universal studios ( aici e musai ca avem bilete) si vineri plecam spre Vegas.

 

O sa imi cumpăr pălărie de soare, le-am urat întotdeauna. N-am avut niciodata probleme, nu e prima data cand stau pe plaja fara ceva pe cap...soarele aici insa e altfel, stiu. Chestia e ca nici data trecută n-am avut probleme, am stat si atunci la soare. Nah, trebuia sa o fac si pe asta!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau la 15 min de Disneyland si daca nu prindeti week-end-ul aici, mai greu sa ajung eu la voi, ca nu pot sa-mi iau liber si asa stau 1 luna in ro. Imi pare tare rau, mi-ar fi placut mult sa ne vedem (daca ai stii de cati ani iti citesc blogul [:)] , din-ainte sa le separi in blog de calatorii, blog de fotografii etc [:)] )

Daca nu iti plac palariile de soare, ia sepci, aici sunt ffff populare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...