Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

salutare,

 

ptiu..iar am pierdut poze..cu Dna A si mai demult cu Dna B..las ca in mintea mea sunteti fatale [pk]

 

La mine ploua cu soare..asa sa impace pe toata lumea.. [batcap]

 

din ciclu ne-a venit si noua randu: am fost racita cobza, dar mai intai colegu, asa ca la carte: dureri de cap, de gat, de nas, tuse, acu is ragusita. raguseala da bine la servici [bib]  ca pleci rapid

 

nici nu stiu cu ce sa incep: ghetaru asta pt mine e precum urmarirea serialului potrivit. mai ales cand apare fraza la Buflea: "si acu despre noi" nu mai schimbi canalu.

din pacate nu stiu ce sa iti zic. la tatal meu a fost altfel. dupa prima doza de morfina a murit, de fapt el a murit la 8 zile de la rezultatu biopsiei. pur si simplu s-a stins rapid. Nervi tari iti urez. parca numar si io zilele.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

intrebare, stiu ca odata am citit, dar nu pot preciza unde despre cum se face o ciocloata buna de casa. din cauza de alergii la alune si toate neamurile alunesti, nu pot manca ciocolata din comert. asa ca ma bate gandul sa-mi fac singura ciocolata. as incerca ceva ce functioneaza. 

daca mai tin bine minte, cineva scria undeva de un praf de roscove (sau altceva?) care da un gust aparte ciocolatei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ha... acum mi-am adus aminte ce tineam eu cu dintii sa imi aduc din Ro cand ma intorc: lapte praf Raraul!!! [pk]  daaa... multam de reamintire! uitasem sa cumpar cand am fost in iunie! Si niste dulceata home made de la mama, de visine si cirese negre! ...si cat oi sta la mama, chit ca e vara,  o pun sa faca focu`n soba si sa imi faca niste turte pe plita si cartofi cu mujdei!!! [pofticios] vai, deja imi ploua in gura!!!  [alcool] ..si parca mai aveam ceva pe lista de adus din Ro si mancat la mama acasa, dar imi aduc eu aminte...   [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvaiii ce bestiala e poza aia cu picioarele in apa rece ...si iar, ce fetze de nemtzi au copiii tai.

 

Viv, tu ai povestit o data cum ai facut tu cu greencardul mamei tale. Ai mei au greencard. Acum au stat in afara US mai mult de 1 an ...la un moment dat, as vrea sa o iau pe mama aici. Nu stiu cand, la cat timp dupa necaz. Nu o s-o fortez, dar as vrea sa vina ...cum sa fac cu greencardul asta expirat. Oare acum cand vin in Buc sa incerc sa ma duc la ambasada ? Il mai pot salva, greencardul ? ...sau sa ma duc cand o fi sa vina ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stati mai ca doar cu nr 1 am urcat pozele..am si aici o poveste: R nu a vrut ca nr 2 sa mearga cu el..sper dezamagirea colegului. Dar blondu care e in poza cu facliele ce pretenu lu R, ...din cresa..o sa va pun poze cu ei la doi ani. si pt ca tatal lui s-a imbolnavit..l-a luat colegu. Si pt ca erau doi in cortul lor, a venit si vecinu, deci tatal vecinului a dormit insur in cort :)

si au adormit spre disperarea colegului meu la ora 23:45 si la 5:30 erau fresch doi si l-am trezit si pe al 3-a. si apoi au trezit toata ceata de 13 copii [:-)))]  si la 6 erau pusi pe cearta [alcool] ...dar ati vazut cum a picat lat la ora 17 pe o caldura de 37 grade cat a fost la noi sambata trecuta [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, daca ai nevoie de cineva in ambasada USA in ro , sa spui ca stiu eu pe cineva si daca te poate ajuta, te pun in legatura. 

 

Didi, super tare poza cu picioarele in apa!! 

 

aqai, subscriu la ce a spus ziki! Frumoasa si desteapta!  [il]

 

kariguld, nu stiu reteta aia cu roscove, dar imi fac lista si imi aduc si lapte praf si faina de mamaliga bio de la mama, ca e multttttt mai gustoasa decat ce gasesc eu de cumparat aici. abia astept sa ajung acasa... numar zilele... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...