Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

elyda,  [:-)))] de marshmallows facute la flacara aragazului nu am auzit. cel mai gustoase ies la foc, nu neaparat de tabara, dar foc cu lemne. sunt ucigator de dulci si au calorii bombe. 

 

aschi, bine ca ti-ai dat seama la timp.... valeu copii astia. 

 

ai mei amandoi si-au bagat in nas boabe de fasole. cu fata am ajuns la spital, ca nu stiam cum sa ii scoatem boaba. ce chin a fost pe ea. noroc ca stia sa vb si a spus singura ce a facut, la mamaie acasa.  [alcool]

 

 

Rufus, gustul e undeva intre vata de zahar si bezea.... cu ceva gust de afumatura de la foc. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dar in afara ca sunt dulci...au vreun gust mai aparte?

 

Nu au fate nici un gust aparte!Sunt pur si simplu bezele care au si deasupra un strat fin de zahar care se caramelizeaza.

Sunt doar dulci fara nici un chichirez, niste porcarii !:)):))

 

Si ce-mi mai ploua in gura cand vedeam prin filme niste "unii"cu bezeaua- baţ langa foc !

America asta nu e asa grozava cum credeam!:)):)):))

 

Am luat si 2 pungi ca nemancata!:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit si eu din vacanta mare de la floreasca. Vestile sunt mai bune.

 

De bucurie in drum spre casa m-am abatut pe la Sorriso, m-am uitat dupa Mickyyyy, am luat sarmalute, snitele si ciulama.

Acu, acu, ma duc sa le mananc si va spun daca o sustin pe Mickyyy la cat is de bune.

chiar voiam sa intreb daca ai noutati de la spital.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi vedeti ca pe punga scrie VANDAMME??????:)):)):))

 

 

Si cica Trubaduru'zice ca la aragaz se fac prea rau si prea repede, sunt mai bune alea prajite cu bricheta!:)):)):))

 

Ma duc sa incerc si va spun.:)):))Oricum nu mai conteaza o suta de calorii pe langa cele 25 milioane pe care le-am halit azi!)):))

 

 

 

Corina, se pot manca si asa ca sunt doar niste amarate de bezele.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai aud eu ca americanii sunt cei mai...si cei mai...:)):))

Bezele fripte cu bricheta n-a mancat nici mama lor de americani! Sa mai ia lecţii !:)):)):))

 

Va invit la bezele fripte la aragaz, cu bricheta sau la lumanare.Fiecare cum doreste, cum pofteste.:)):)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cica Trubaduru'zice ca la aragaz se fac prea rau si prea repede, sunt mai bune alea prajite cu bricheta!:)):)):))

 

 

 

Ia te uita...vorbeste Trubaduru cu tine? [:)]

 

Si de unde stie el cum e la bricheta? Are asa ceva? Fumeaza? Ia intreaba-l... [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu fumeaza.

 

S-au dus saptamana trecuta cu gasca la iarba verde si au avut la ei bezele sa le faca la foc.Numai ca nu au stiut ca nu au voie sa faca focul si au facut bezelele la bricheta.

 

"Vorbeste cu mine "e mult spus...imi arunca ironii de genul"Si cica tu esti persoana responsabila care hotaraste ce fac eu"..."invata de la astia mai tineri ca si la batranete poti invata"...:)):))

 

Si sta incuiat in camera, iese ca sobolanul la baie si la bucatarie.:)):)) Nu intru acolo ca mi-e frica sa nu raman socata...ca Buflea!:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...