Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Stai ca te-am prin Elydo...ai pus o poza acu` doi ani la Rina.....unde esti grasa bre ca-ti manac si tie urechile?acu` imi aduc eu aminte......

 

Ma confunzi din greseala!:))

 

 

Eu nu am pus niciodata poze cu mine aici.Si vad ca bine am facut!:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu.....nu nu...eram amandoua la Rina....aveai parul lung pana la umeri,blond...ceva mai inchis la culoare si erai imbracata in blugi si o camas atot de blugi sau albastra...undeva pe niste scari sau o prispa de la o casa...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna :)

Am reusit sa mananc azi- nu grozav dar totusi a intrat ceva. Am fost si la sala. Am rezervat si ceva la greci, nu stiu sigur daca gasesc ce vreau eu cazare, dar macar sigur am asigurat biletele de avion. Ceva de stat gasim noi pana la urma...

 

Vreau sa va spun (Buflea, Eumada) ca eu am dat chix cu sala cat timp mi-am propus sa o fac ca sa slabesc. Plateam, ma duceam de cateva ori si gata. Ani de zile. Pana mi-am propus sa o fac pentru psihic (ma ajuta enorm la capitolul asta) pentru sanatate pe termen lung, pentru a imbatrani frumos si a ramane sanatoasa cat mai mult timp, eh de atunci merg bine de tot si-s cateva luni bune spre un an.

Nu mai urmaresc sa slabesc asa. As vrea sa mai slabesc pentru ca am conformatie de randunica, oase f mici si destul de multa grasime, desi daca va spun greutatea o sa ma credeti nebuna.

Dar incet incet, mergand la sala, o sa inlocuiesc suncile cu muschi.

In rest incerc sa mananc cat mai sanatos, sa gatesc acasa etc dar nici nu ma abtin daca mi-e pofta de ceva. Nici nu-mi dau cu tesla in c..ie daca am cateva zile bulimice, ma iert frumos. Asta cu tesla e cea mai nasoala (Buflea!) nu-mi mai place sa ma simt vinovata/slaba de character/etc pentru ca am momente de slabiciune. Pai sincer daca eu nu ma mangai pe cap si nu-mi intend o mana prieteneasca cand cad, atunci cine?

 

Visez cu ochii deschisi sa ajung la mare, sa zac cu o carte in mana, sa plutesc pe apa :) Abia astept sa citesc niste carti mai grele pe care mi le-am programat special.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu.....nu nu...eram amandoua la Rina....aveai parul lung pana la umeri,blond...ceva mai inchis la culoare si erai imbracata in blugi si o camas atot de blugi sau albastra...undeva pe niste scari sau o prispa de la o casa...

 

 

Nu eram eu! Nu am tinut Rina niciodata (am avut doar intentia:))si nu am pus poze cu mine niciodata.Si acum 2 ani eram roscata...rosu vulcanic.:)

N-auzi bre ca ma confunzi?:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e ciuda ca nu e apa....nu stiu daca functioneaza bazinul.....ca maine dupa ce ma epilez m-as duce la bazin....e asa de placut in apa,sa simti ca-ti mangaie pielea cand o strabati....ma distrez ca se mai holbeaza cate un prostea la ttzele mele...care orice le-as face ies sau lupta sa iasa din costum daca nu se fac tantose...imi vine ca Vivianei sa-i scot maselele pe susurul apei....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu eram eu! Nu am tinut Rina niciodata (am avut doar intentia:))si nu am pus poze cu mine niciodata.Si acum 2 ani eram roscata...rosu vulcanic.:)

N-auzi bre ca ma confunzi?:)):))

A,da?(dezamagire)...da` tot cred ca ai si tu nasul lung ca Buflea...

mai ,pe bune acu` cred ca trebuie sa refacem criteriile daca Buflea e pinguina la cum arata....apai ...oare cum tre` sa arate pinguinii ca randunelele...ce sa mai zc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...