Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, chiar vroiam si eu sa te intreb, daca in poza aia esti tu. Ca ma asteptam sa dau peste o persoana mai plinuta, la cum te descrii pe aici. Acum, nah, n-oi fi tu slaba ca o sirena, cred pur si simplu ca esti o persoana normala  [flo2]

Zi-mi unde ati gasit voi camp copiilor in zona, nah, ca sa stiu si eu, vreodata, al nevoie... si sa mai aflu si eu lucruri noi. Ziceai ceva de comeplexul Agronomiei, parca? SAu am inteles eu prost...

 

Vivana, inteleg ca sotul tau se recupereaza bine, nu? Merge spre bine? Il mai tin doar sa fie ei siguri ca este totul in regula...

 

Si eu ma recuperez cu varicela asta, bubele au dat inapoi, multe au facut coaja, dar mai am si basicute in faza de pre-coaja. Si inteleg ca atata timp cat le mai am pe astea fara coaja, mai sunt contagioasa si nu am voie sa ies afara  [smulgpar]  Ca uneori as simti nevoie sa ies putin la aer. Nu mult, caci ma simt in continuare cam obosita, stau cat de mult intinsa, ma mai doare capul, si mai ma doare un pic ganglionul de la urechea dreapta, care da asa, pusee de durere catre cap-partea dreapta, ochi si ureche. In rest sunt relativ ok, am dormit noaptea mai bine, n-am mai avut probleme de genul asta.

Andreea este si ea bine, la ea toate bubele au facut coaja, nu mai are nici o basicuta, o declar apta si necontagioasa. A mai iesit cu sotul meu si cu Ana Maria la cate o plimbare, dar in locul ceva mai izolate, nu in parcuri sau locuri aglomerate, nici cu copii inca nu ne-am intalnit. Nu vrem sa facem rau voit, nimanui. La ea chiar au disparut unele bube de tot, pe fata mai are f putine, si alea cojite mici. In schimb la mine, sunt coji serioase, pe care trebuie sa le las in pace, clar, deci cine stie cand se curata fata... mi-e si jena sa ies cu fata asta pe strada, zici ca-s zombi, cred ca sperii lumea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E vineri seara si vorbesc singura.  Nu-i bai.

Pentru ca m-a enervat sefa am comandat mancare chinezeasca: pachetele de primavara, coltunasi si furnici in copaci.

Si fir-ar sa fie beau lapte ca mi-a disparut bereeeeeeeeea!

 

 

vezi ce faci? comanzi mancare in loc sa vopsesti randunica.  [:)]

 

 

iarasi mi-am facut promisiunui ca nu mai fac mancare care nu se mananca.  [bib]  de care ar trebui sa fac.... nu stie nimeni.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumph, sunt frumoase rau cuverturile alea.Si tocmai culorile sunt cele care imi plac cel mai mult pentru ca inveselesc camera.

Ce a crescut domnisoara Cârlionţ!!

 

M-am enervat si m-am indopat cu inghetata. :)):)) Numai Buflea e de vina.:)):)) Si mi-e foame de mancare chinezească. :))

Ce furtuna a putut să stârnească Buflea pe ghețar...numai ea putea sa faca așa ceva.:)):))

 

 

As citi o carte buna,dar am citit toate cartile din bibliotecă de o mie de ori. Astazi am cautat la librarie "Ma sinucid altădată" si nu am gasit-o .Am inteles ca e bună.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, bem noi o bere si pt tine....avem la boxa 2 lazi inca pline  [:)] cu bere nemteasca....ti-as trimite cu placere cateva sticle....

 

Mada, la tine cred ca sanii atarna greu  [:D] asa ca pe-aia ar trebui sa-i scazi...

 

Buflea, eu nu inteleg de ce te vezi tu grasa...imi pari o persoana normala....

 

Am fost cu al meu la cumparaturi dupa servici, apoi m-a invitat la restaurantul nostru indian...am papat tandoori fish...iute si ft bun...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...