Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

Neata pinguini

 

Ica, sanatate multa sorei tale...eu zic ca ai procedat bine  [flo2] si eu as fi procedat la fel...eu in luna a 8a am alergat dupa autobuz...apoi am alunecat pe gheata, de schiopatam si ma durea spatele de numai...

 

Am uitat sa va spun, unde stam noi in Bucuresti nu mai sunt maidanezi...dar nici piciorus...acum 2 ani era plin, nu te puteai misca de ei...anul trecut la fel, pe mama era sa o muste unul de picior....in schimb e plin de pisici....Marcia a vazut 3 puiuti mici, mici si vroia sa ia unul acasa...dar inca mai sug la mama lor, asa ca no chance...

 

Motanul nostru e ft cuminte...acum doarme langa mine, pe patura...cand vin de la servici, ma aude si vine acasa...mananca si pleaca apoi....dimineata e in general acasa...nu stiu ce l-o fi apucat....acum ii las usa lui deschisa non-stop, asa ca asta cred ca-i place...si s-a hotarat sa nu mai hoinareasca in weekend....

 

Azi am program de facut curat in bai, ceva shopping, facut curat la animalute...si leneveala cat incape...vremea e inchisa, dar e cald...si umezeala mare..

 

O zi frumoasa va doresc ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Frumos gestul Elyda....nici al meu nu cumpara flori, cica sunt scumpe si mai bine imi da bani sa-mi iau altceva  [batcap] dar de ziua mea imi ia....si mi-a trimis flori si cand eram in Romania (a dat pe un buchet cu 7 trandafiri 100 fr)...aici lumea nu prea cumpara flori, tocmai pt ca sunt ft scumpe....dar eu cumpar mereu, pt mine si cand merg in vizita...

 

Cand ne-am oprit la Dedulesti sa mancam mici, era tot asa o babuta care vindea caise...amarata rau...eu i-am dat bani, fara sa iau caisele...a venit si m-a pupat...mi-au dat lacrimile, pe cuvant...cand ma gandesc cati oameni sunt in situatia asta in Romania, ma apuca tristetea...al meu imi spune mereu : tu vrei sa salvezi lumea ...eu ii raspund : atata timp cat am si pot, eu una ajut...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen 

 

frumoase rau paturile crosetate de strumfi. ai talent si rabdare.  [flo2]

 

michellino, ce de aventuri acolo.  [il]

 

ica, la fel as fi procedat si eu ptr sora mea. experientele astea te ajuta, ai doar de invatat. 

 

rall, cum esti cu dintii? 

 

bombi  [flo2]

 

 

elydo, ce comoara ai tu! lasa branza si fa-i o placinta cu flori barbatului. 

 

 

 

ma apuc sa fac putina ordine, ca vine madam Nazarena. noroc ca barbatul nu-i acasa. intre timp eu ma duc prin targ, poate gasesc ceva pantaloni scurti ptr mine, aia din sifonier pica toti de pe mine. a, si candva in aceasta zi minunata va trebui sa fac mancare. am jurat aseara ca in veci vecilor nu voi mai face mancare care nu se mananca. doar pilaf si piure cu variatiuni de carne si salata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen

 

 

 

elydo, ce comoara ai tu! lasa branza si fa-i o placinta cu flori barbatului.

 

 

 

mintre timp eu ma duc prin targ, poate gasesc ceva pantaloni scurti ptr mine, aia din sifonier pica toti de pe mine. .

Pe tine te-a lasat Buflea om de baza sa ma oftici?:)):))

Auzi tupeu...pica pantalonii de pe ea! Frate , nu mai are lumea rusine sau macar compasiune pentru ceilalti mai amarâţi!:)):))

 

 

Si daca vrei sa stii eu nu port pantaloni scurti ca sunt o duamna si nu se face!:)):))(mi s-au strepezit dintii de la strugurii acri):)):))

 

Adica vine femeia sa faca curat si tu faci curat ca stii ca vine?!?!:)):)):))Si ea probabil ca face inspectia sa vada daca ai facut curat" asa cum scrie la carte" ca altfel se supara!:)):))

 

 

Mihaela, aici sunt ieftine florile asa ca mie imi place sa cumpar mereu flori specifice anotimpului.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyda...dragul de el.....mai am revenit la epoca de aur.Am incalzit o oala de apa,am spalat vasele,le-am clatit,am facut curat....nu pot sa las vasele.Oricum ce se mai murdareste duc la mama.Dus si spalat ..la ea....boarfe de spalat la ea.....copilul e la ea.....

 

Am apa in cada ,carata cu bidoanele astanoapte de sotul meu si o vecina care nu bause...mie mi-era lene sa plec la 11 noaptea.....au carat astia vreo 30 de bidoane de la izvor......baiat destept.

 

Rox maine seara sunt pe plaja...pe la vreo 4 si ce ma bucur ca o sa fie  cald.....u iu iu....dar e cumplit atata lume fara apa...oare cu ce s-or spala?ca eu sunt maniaca cu apa.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Am apa in cada ,carata cu bidoanele astanoapte de sotul meu si o vecina care nu bause....

 

Esti sigura? I-ai pus fiola?:)):)):))

 

Cre'ca e o distractie acolo printre vecinele tale in restul timpului...:)):)):))

Hai ca am râs cu lacrimi!:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

-1- Si daca vrei sa stii eu nu port pantaloni scurti ca sunt o duamna si nu se face!:)):))(mi s-au strepezit dintii de la strugurii acri):)):))

 

 

-2- Adica vine femeia sa faca curat si tu faci curat ca stii ca vine?!?!:)):)):))Si ea probabil ca face inspectia sa vada daca ai facut curat" asa cum scrie la carte" ca altfel se supara!:)):))

 

 

 

1- scurti, pana la genunchi chiar si peste. rusine imi este ca as putea ramane fara pantaloni pe strada. (stii ca am slabit 8 kile, da?  [il] ) 

 

2- nu fac curat, dar trebuie sa strang una alta, cum ar fi prosoapele lasate aiurea, cani, pahare de aseara  [batcap]  sa pun vasele in masina.... daca eu fac curat, Nazarena ce mai face? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1-

(stii ca am slabit 8 kile, da?  [il] ) 

 

Nu, nu stiam.:)):)):))

Dar daca imi mai spui inca o data poate ma enervez si incep din nou o dieta sa slabesc spectaculos (n-ai sa vezi):)) si sa uimesc publicul in august.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca am dat jos 500 grame fata de ieri,desi ieri am mancat.....te pomini ca s-a miscat cantarul din cauza ca am mancat....

 

Kari cand ti-oi zice vreo doua....si tu randunica?ei lasa ca la anu` viu la tine cu copchil cu tot si vezi tu......poate mergem la legoland ca pentru disney e cam mica....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e...ca la 10 aeara eu cautam in boxa unei amice trolerul ei.....ca eu am unul de neam prost de incap eu in el si unul mai mic..asa ca-mi trebuie unul mediu....timp in care baietii faceau planuri despre apa....iar un amic de peste drum ne facea galerie....si zecea ca el se spala in bere ca doar atat are in casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...