Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buflea o imbratisare si o rugacciune pt tine.

si eu zic ca daca poti, iti permiti ia biletele mai repede...prea te perpelesti de grija si nici nu stii si nu poate sa-ti spuna nimeni cu siguranta cat mai are. in general se spune ca asteapta cand e sa vvina copilul acasa...dar nu poti sa risti.  ma rog pt tine, pt voi sa va ajute Dumenzeu si sa-I mai dea zile sa va vedeti.

 

poate sa pleci ddoar tu acum  si copiii sa vina mai pe urma?

 

aqai, pe Pepper l-am lasat la vecini...e o poveste lunga si cu lasatul asta.

 

rall, poze din San Francisco pun miine sau luni...

 

ica, eu ti-am spus ca a fost inconstienta sa faci asta...dar probabil si eu as fi facut la ffel. Doamne ajuta sa fie totul bine, sa-I de Dumnezeu insanatosire grabnica.

bebe nu vrea, nu vrea sa iasa de la caldurica?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xio,

Ce faine sunt paturile din petice! si eu am cateva, sunt atat de cosy, mai ales iarna. le voi cara cu mine cand voi avea o casa.

 

 

Eumada, ti-am mai spus ca daca mananci sub 1000 de calorii nu slabesti, deoarece organismul stocheaza tot ca tesut adipos, nu in muschi. Pe langa astga iti consuma din muschi.

sanatos este sa mananci o data la 3 ore, ca sa iti tii metabolismul in priza cu arderile. mananci gratar (pui, vita, soia), cu broccoli si alte legume, cu orez, cu cartofi dulci. Nu stiu de unde ai scos-o ca orezul e bomba. Il poti face si fara unt.

Gordon Ramsey participa din anul 2000 la fiecare Maraton al Londrei si a terminat si Ironman-ul de cateva ori. Are o carte cu mancaruri sanatoase, precizeaza acolo ca NU e carte pt slabit. ci sunt pur si simplu retete care nu te lasa sa te ridici ingretosat de la masa.

 

 

Rall, ce subtil a fost tipul de pe fb :))))))

si da, majoritatea arbatilor prefera femeile normale, fara muschi, fara patratele, dintre una slaba bat si una grasuta 80& o aleg pe cea grasuta...daca nu mai multi.

 

 

 

melodia care e pe repeat la mine nu o pot posta, o pot doar spune :))))) si daca va uitati la videoclip, sa nu fie copii sau parinti prin preajma.:)))

marilyn manson--- (s)aint

 

 

p.S: fain subiectul :)))

uite cine ne viziteaza, Xio, bine ai venit [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata. Odrasla a plecat in tabara. O avea si ea dreptate cand imi spune sa nu mai dau din gura. M-a intrebat instructorul taberei daca are vreo alergie. Doamne cat mi-am muscat limba sa NU-i spun: da, are alergie la culoarea naturala a parului!

====

Sunt singura. Voi fi singura cuc, se pare, cam o saptamana. Foarte nasol. Imi pare asa de rau! N-am mai fost singura atat de mult timp de cand am nascut.

Am deja lacrimi in ochi.

 

 

De bucurie. Ce credeati? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Mada, drum bun si distractie placuta.

 

Buflea, eu una as face tot posibilul sa plec spre tara..stiu, usor de zis, greu de facut...

 

Motanul a venit azi-noapte (cred ca pe la 1-2) si a dormit in camera noastra; pe scaun, langa mine, la picioarele mele, pe covor, sub pat..ne-am trezit impreuna, dupa 9...nu stiu ce-o fi patit; ca nu a mai dormit la noi de acum un an, dupa operatie...pana isi gaseste locul, toarce...al me zice ca face precum motorul  [:)] din cauza lui m-am chinuit sa adorm dupa...dar daca nu ii dadeam drumul in camera, se miorlaia pana ii deschideam usa  [soricel]

 

o zi cu soare va doresc...la noi e racoare azi....si umed...sper insa sa nu mai ploua, ca am de muncit afara....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...