Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

Multumesc, Belladonna! [flo2]

 

sper ca tu nu te plangi ca ai fundul bombat si talia subtire, nuuuu? :))))))))))

 

 

Buflea, ce a patit tatal tau? poti suna acolo la spitl sa vorbesti direct cu medicul curant si sa il intrebi care e situatia, sa stii daca mai poti astepta sau nu....imi pare rau ca treci prin asa ceva...stiu cum e..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu michelle.. se pare ca ii prieste acolo ca nu se grabeste deloc. Azi am implinit 41 de saptamani si nu spun lucrul acesta bucuroasa pentru ca as fi preferat ca deja sa fi nascut dar asta e...

 

buflea daca poti sa mergi cat de repede acasa eu zic sa o faci. Nu iti poate garanta nimeni ca tatal tau va mai rezista 3 saptamani daca bine am inteles. Fii tare [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am o prietena care are fundul...ceva gen Kim Kardashian, dar mai mic, si in rest e slaba slaba. arata superb..

 

 

Am observat ca femeile care au fundul bombat nu prea au sani, iar cele care au sanii mari nu prea au fund. asa, la modul general, bieninteles ca sunt si norocoase care le au pe amandoua :)))))))

 

 

am vazut intr-un magazin o pereche de ochelari de vedere de la diesel..superbi erau si imi stateau ataaaaat de bine. singurii cu rame negre care imi stau fain. si nu i-am cumparat...si acum ma tot gandesc la ei :((((

 

ne-am cumparat un caliper de masurat procentajul de grasime, peste o luna in care sper sa nu mananc dulciuri de genul ciocolata, prajituri, vreau sa vad diferenta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am o prietena care are fundul...ceva gen Kim Kardashian, dar mai mic, si in rest e slaba slaba. arata superb..

 

 

Am observat ca femeile care au fundul bombat nu prea au sani, iar cele care au sanii mari nu prea au fund. asa, la modul general, bieninteles ca sunt si norocoase care le au pe amandoua :)))))))

 

 

am vazut intr-un magazin o pereche de ochelari de vedere de la diesel..superbi erau si imi stateau ataaaaat de bine. singurii cu rame negre care imi stau fain. si nu i-am cumparat...si acum ma tot gandesc la ei :((((

yep cam asa e, eu am inceput sa am sani [:)]  de la sarcina si dupa ce am nascut, am ramas cu sani [:)] nu prea mari dar inainte nu aveam deloc nici sutien numi gaseam marimea 0 [:-)))]

dute si cumpara ochelarii [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine procentul de grasime e 4%  [:)]  si eu am talia mica....haine port XS sau 32-34 aici...cateodata insa imi sunt si ele mari...problema cea mai mare o am la toti pantalonii...pe picior si fund vin bine, in talie sunt putin mari....asa ca trebuie sa port curea...si urasc curelele..ca parca ma strange ceva de gat  [batcap] asa ca ii las mai bine sa cada...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...