Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ceea ce nu inteleg este de ce el nu imi spune mie si tine totul pentru sine.

 

Nu stiu motivele lui, insa nici eu nu cred as spune.

Prefer sa sufar singura decat sa ingrijorez si pe altii. Plus, posibilitatea ca altora sa le fie 'mila' e brrr...

Si eu as astepta [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp m-a sunat si odoara din tabara. E vesela si se pare ca ii place foarte mult.

In timpul zilei le ia mobilele si device-urile. Le primesc inapoi la ora 20.00.

Sunt vreo 8 fete intre 15 si 18, ceea ce e minunat pentru ea.

Pensiunea si asezarea ei sunt de vis. Mancare foarte buna.

 

Ce activitati va face:

  • lectii de echitatie la Rasnov in manej si plimbari calare spre Cheile Rasnoavei.
  • practica in ingrijirea si hranirea cailor
  • tiroliana
  • sarituri cu coarda
  • tir cu arcul
  • piscina la Brasov
  • jocuri distractive
  • foc de tabara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcia

La mine procentul de grasime e 4%  [:)]  si eu am talia mica....haine port XS sau 32-34 aici...cateodata insa imi sunt si ele mari...problema cea mai mare o am la toti pantalonii...pe picior si fund vin bine, in talie sunt putin mari....asa ca trebuie sa port curea...si urasc curelele..ca parca ma strange ceva de gat  [batcap] asa ca ii las mai bine sa cada...

eu la toti pantaloni mi-am pus elastic in bata [:)]  asa stau stransi pe talie si numi cad de pe mine, urasc curelele, doar alea elastice  le suport

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, nici eu nu as spune. probabil nu vrea sa iti faci griji degeaba, prefera sa stea el cu stresul decat sa stati mai multi. :)

 

si la mine e la fel cu pantalonii desi eu nu am talia asa subtire in opinia mea.

sotului i-a iesit 10% la masuratori si e extrem de sceptic. :))))))) dupa aceea a calculat ca asta ar fi cam 8 kg de grasime, ceea ce e ok. dar totusi...10 mi se pare si mie cam putin...

 

la noi e cald si frumos, nu stiu ce s-a intamplat cu mine dar nu imi mi cumpar haine. adica pana acum imi cumparam tot ce gaseam si ce imi placea, mai ales daca erau reduceri, si aveam 1000000 de haine si totusi nu aveam cu ce sa ma imbrac :)))) acum am facut ordine, am mai putine, dar toate se potrivesc. le voi vinde pe ebay pe cele pe care nu le mai port.

am descoperit un magazin in dresden, TK Max. am mai fost si in köln dar nu mai stiam despre ce e vb. au doar chestii de firma la preturi muuult muuuuult mai mici. acolo am vazut si ochelarii, dar erau 35 de euro si chestika e ca ... eu nu port ochelari de vedere..si ca mai am 2 perechi de ochelari de vedere :P mi-a spus husbandul ca nu exista nici un motiv logic pt care sa imi cumpar inca o pereche :))))))) dar daca erau 10 euro sau 15 cred ca ii luam doar asa.

 

am vrut sa cumpar un espressor italienesc, ca cica face cea mai buna cafea. din nou mi-a spus ca nu avem nevoie de asa ceva pt ca tocmai ce am cumparat un espressor cu capsule de la nespresso, care cica face cea mai buna cafea espresso (dupa review-urile de pe net).

 

 

 

viviana, de ce a fost operat sotul tau?

 

 

 

eumada, vreau üüoza cu tine. poti sa tai capul daca vrei :)))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...