Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vacanta Mare pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 592
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mada, ma intrebai unde suntem. In Venus.

Nu am fost 100% incantati, dar suntem multi si nu am mai cautat in alta parte. Statiunea are zone parasite, cladiri dezafectate, in unele parti arata dezolant.

Dar Marea e super, valuri frumoase, berea e rece, mancare faina am gasit pe la niste terase ... deci suntem pe plus. Abia-abia avem timp sa dormim. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

ultima saptamana inainte de concediu... aaah, macar sa nu mai merg la serviciu!!!

 

 

 

 

yupiiii, ce fericire, ma bucur si eu ca mergi in concediu!

 

la noi a fost furtuna de asaera, ploat toata noaptea, vreme rece, de toamna, dimineata nimeni n-a miscat in front. noi am venit tarziu la servi, copiii nu se duc la tenis si inot....dezmat de lene, ce mai!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-am facut temele si nu am citit nimic din urma.

Sunt si eu pe ultimii metri cu plecarea de la actualul job si cu pregatirile pentru vacanta. Abia astept. Nici nu am apucat sa ma gandesc la zbor ca doar eu nu ma simt relaxata cand zbor de cand am visat  accidentul de la Balotesti. Si nu vreau sa ma simta Turbo speriata de zbor [fri] .

Deci sper ca toata lumea e bine pe ghetar si incepe saptamana cu un zambet pe buze [flo2]

 

 

inca o vacanta, yupiiii!!!! lasa visele, gandeste-te cat de bine se va simti Turbo in avion!  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Cum scriam toata sapt sunt plecata. Mi-Au dat aseara cei de la europcar un Mic "Avion "

Doamne ce de butoane. Primul soc, nu gaseam schimbatorul :) l - Au facut precum stergatorul de parbrize. Misto in A klass. sa ai .

 

Am primit Evaluaarile copiilor

R are 1 la Mathe , engleza si Sport , Ani asta ai facut inot, de asta

Si 2 la Rest : German , scris, religie si cunostinte natürii.

La comportanent descrierea e excelenta

 

 

In schimb piticul are o descriere groaznica: nu intereactioneaza cu colegi , Ton nepotrivit, Egoist etc etc texte noi le citeste greu si nu prea le intelege.

Scrie corect si clar, face temele de regula bine

Mathe : excelent.

Asa ca citesc zilnik cu El: io p Pagina El Alta.

Am niste nervi pe invatatoarea asta ca nu e toleranta.

La Mathe face cu Alta , deci de asta.

 

 

didi, respira vor fi multe ca ea, si bucura-te derezultatele amandurora! inteleg ca la voi 1 e maxim?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Germania nota max e 1..si notele sunt de la 1 la 6...la testul meu pt certificat de germana am luat tot 1..testul a fost corectat in Germania  [:)] adica 97% din punctaj...nu mi-a venit nici mie sa cred...

 

Aici notele sunt tot 1-6, dar pe invers..6 e cea mai buna...normale sunt insa 4-6, 3 e deja insuficient, deci nu se pune...note maxime insa nu exista aici, copiii ft buni au 5-6 sau 5...6 nu se da...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...