Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 17


Recommended Posts

Neatza fetelor!!!

Andika, esti figura..eu zic ca Andreiutzu seamana leit pe Meey:p..esti de acord,nu?

Easy, ne punem pe pariuri? Oricum, pana la nunta Ginei cred ca o sa mor de curiozitate, si parca vad ca nu o sa ne spuna pana atunci numai ca sa ne tina in suspans:(((...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 493
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi [cafea]

Didi, nu am apucat sa ma uit pe site, insa, asa cum spun si fetele: nu te grabesti oare sa il inchizi?

Concurenta e mare, tu abia l-ai pus pe picioare, poate nici nu ai avut o promovare excelenta, e prea devreme sa te gandesti la profit. Si eu as spune sa mai astepti :)

 

Meey, cred ca ma ofticam daca puneai pozele noaptea si le stergeai la prima ora.

Andrei iti seamana leit (am mai zis), de la tati as spune ca are culoarea ochilor (dar forma e de la tine) si buzele, in rest....... pe tine te vad in el [flo2]

 

Sunt suparata, mi-au veniti piticii rosii [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] , dupa trei luni de bine. Nu puteau sa mai astepte si ei?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Meey, cred ca ma ofticam daca puneai pozele noaptea si le stergeai la prima ora.

Andrei iti seamana leit (am mai zis), de la tati as spune ca are culoarea ochilor (dar forma e de la tine) si buzele, in rest....... pe tine te vad in el [flo2]

noaptea nu pun poze ci [nani] daca ma lasa Andrei

 

Sunt suparata, mi-au veniti piticii rosii [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] , dupa trei luni de bine. Nu puteau sa mai astepte si ei?

of of 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitati aici insanity:

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif20140724_212138.jpg

Daca as face asa de cel putin 30 de ori pe zi, precum Maria, as scapa garantat de burta [batcap]

Cred ca vrea sa si le aduca la gurita, ca prea trage de ele mereu :)))

 

mi te-am si inchipuit in pozitia asta:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitati aici insanity:

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif20140724_212138.jpg

Daca as face asa de cel putin 30 de ori pe zi, precum Maria, as scapa garantat de burta [batcap]

Cred ca vrea sa si le aduca la gurita, ca prea trage de ele mereu :)))

 

Mariuca cea frumoasa  [il]  [il]  [il] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Gina esti buna de reclama... cunoscut sot pe internet, cunoscut nasa pe internet.. tehnologia chiar schimba vieti :)))

 

Meey, ce ochi frumosi are Andreiutzul...sta singur in fundulet sau pus?

 

Easy, poza cu nepotica pare din reclame, sa-ti traiasca :)

 

Didi, succes cu lichidarea, si eu as fi vrut sa isu cate ceva, dar duc lipsa de lichiditati :)))

 

Nu mai stiu ce am citit :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...