Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (206)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

puiule cum ti-au iesit mancarurile cu vinete?

am mancat si io o data de pepene..buna ...stiu ca avea si ceva coji de lamaie...ceea ce o facut-o mai aromata spun io

otilia nu gasesti zmeura nici congelata? la mine cea mai ieftina zmeura congelata e la 500g si e vreo 2£. si eu prefer tot gemurile..im place la nebunie cel de prune si de visine.. [pofticios] [pofticios]

sz mi-ai facut pofta de inot zau cu avantu tau:)..deja ieri ma uitam cand ma intorc acasa prin nov unde pot sa-mi fac abonam la piscina:))..s-o deschis in galati o piscina a orasului ..dar are 25m lungime..pui sa ajung la performante ta de 900m...incalzesc apa nu alta la cat trebe sa pedalez acolo:))

meniul meu azi e de foarte mare f2:
md: kefir cu seminte
G: seminte, 1 caisa
P: cartofi copti in coaja, cu salate verde si 3 piftele la cuptor
g: mere, ceai, cioco cu lapte
C: supa chinezeasca

1 porumb fiert

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare!

 

PUISORUL chiar azi am auzit o stire despre cat de minunate sunt vinetele, pentru sanatate. Si eu mananc multa salata de vinete, cam 4 zile pe saptamana.

 

Meniul de azi:

- lubenita

- cafea

- porumb fiert

- salata de vinete, ardei

- cascaval afumat

- inghetata monti

- carne pui

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

In we am fost la munte. Minunat, absolut minunat... Uitasem cat de mult imi place si habar nu am avut cat de mult mi-a lipsit.

De mancat... la impuse, ce am gasit pe la cabane. Asta e. De ieri, inapoi la monti.

 

-cafea cu cofeina

MD: 2 iaurturi mici 0.1%, cafea fara cofeina

P: pulpa pui dezosata la gratar si doi mici in completare ca era prea mica, castraveti murati

C: inghetata dietetica

 

Astazi cred ca am zi de piersici. Mai vad eu la pranz functie de cat de foame imi e...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Eu am tras de mine la sala, in primul rand am fost foarte aproape sa nu plec de-acasa. Sotul meu e liber azi dupa multe zile si planuiam o zi administrativa impreuna cu el. Bine ca am plecat cu ultima picatura de vointa ca si el si-a pus coada pe spinare si a plecat. Si in al doilea rand de pe la jumatatea antrenamentului tot trag de mine sa termin cu bine si sa nu abandonez. Pana la urma am reusit, dar am plecat de-acolo pe sapte carari. [clo]  Flotarile imi ies din ce in ce mai bine, incep sa le fac pana jos si deja pot face 4 fata de 3 cate faceam inainte [pk] mai am pana ajung la fineturi gen flotari cu coatele apropiate de corp [:-)))] Tocmai m-am gandit ca o sa-mi iau ganterele si adidasii cu mine in concediu. Nu ma omoara sa fac macar programul asta din doua in doua zile, iar cardio hmmm, parca la alergat n-as iesi dar o sa incerc sa fiu activa pe parcusul zilei, sa inot mult, sa ma misc. O sa vad, pana ajungem oricum mai sunt doua saptamani si 5 zile, mai am vreme sa ma mobilizez [aerob]

Am mancat ton cu rosii si cascaval in dimineata asta, la pranz am supa de rosii, varza calita cu carnati si diseara planuiesc o cina glucidica, cel mai la indemana fiind niste magiun pe paine grau intreg cu o cana de lapte. Probabil candva pe parcursul zilei voi manca si ceva salata de vinete ca tocmai am pe aragaz niste grase [biz]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...