Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (206)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

[:)]  cred ca reteta de covrigei e asa: te duci la magazin, cauti covrigeii si ii cumperi. Adica parca a spus ca-s de cumparat dar nu tin minte ce marca sunt. Am vazut si eu dar nu m-a interesat prea tare in ultima vreme ca am renuntat la kefir, sana si alte cele si mie nu-mi plac covrigeii asa pe inima goala.

 

Pepene galben am mancat eu, influenta cred ca e ca stagnez. E un risc, mananca-l pe stomacul gol si la distanta de mese lipidice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sz, ce reţeta ai pentu covrigei?

 

Pepene galben ati mâncat fără influenţe la cântar?

 

Sunt covrigei cumpararati, faina integrala + tarate de ovaz , Solaris , 2,8 lei.

Mai sunt cei cu susan sau chimen, dar cred ca au si faina alba, din aia nu am cumparat.

Mie-mi plac foarte mult, eu ii mananc asa simpli, cu cate o cana de ceai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravoooo Daria! Esti un model de voință și determinare și mă bucur că vezi și rezultate!

 

Și eu m-am făcut fata cuminte, mă duc și la sală, a început și cântarul să o ia încetișor la vale. Din pacate mult mai încet comparativ cu anul trecut când am ținut pentru prima data Monti.

 

Pupici,

Andrea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sz, felicitari!!

Si eu mai bantui... in we plecam iar la munte... de data asta ma duc dotata cu mancarica corespunzatoare, sa nu mai am surprize si sa mancam chiar orice la impuse.

Eu stagnez, dar mananc la fructeeeeeee... am un piersic plin in curte. Azi dimineata mi-am cules o sacosa de piersici si le-am luat la servici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androix, am vrut sa iti spun ca m-am si cantariit pe cantarul care iti arata cat la suta ai ... de toate :))). Caliperul mi-a aratat 20,7 % grasime si cantarul 21, xx, nu mai stiu cat.

nu ma asteptam sa fie cat de cat ok :))) bine, nici nu e cel mai performant cantar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si azi e toata lumea la gratare ?! [:-)))]

Eu sunt ziua 14 de fructe (ca legume nu prea am rumegat) si sunt lihnita.

Aseara dupa bazin (doar 500 de m) am mancat lebenita, azi noapte la 2 bantuiam frigiderul si am mancat tot lebenita.

Maine macar sunt acasa si voi manca paste integrale cu rosii :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...