Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (206)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

caress, sa-ti fie de bine Wassa. Macar atat sa fac si eu in schimbul tuturor sfaturilor bune de pe aici si al suportului moral cand ardea tara mai tare. Si sa stii ca am apreciat si luatul de urechi cu diverse ocazii iar eu prefer asa decat sa cred ca fac bine.

Mihaela, zau ca as trimite daca n-ar fi pretul standard la colet de cam 35 de euro. Zau ca-i exagerat si pachetele sunt usoare insa volumul e limitat ca altfel as trimite fara sa stau pe ganduri. Am insa asa o speranta cam Craciun, vom vedea  [:)]

La Sz si Carmen sunt datoare ca's pe baricade cu mare dedicatie si rezultatele lor sunt inspirationale.

Mel, bine ai venit!

 

Claudia, pe unde ai disparut? Nici Mama lui Mihai nu a mai scris...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caress...tu vb serios cu cozonacu???? [wow]??? 

 

una peste alta...voi ce aveti in plan sa gatiti vichendu asta?

sper sa gasesc maine vinete in piata ca tare mi s-o facut pofta de salata de vinete...si azi dimi mi-am facut supa chinezeasca

 

in lipsa de idei..cred ca o sa prestez o alta saptamana de mega salate la prinz [pk]

 

as manca si ceva dulce...dulce si conform [clo]  [clo]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Noi azi il sarbatorim pe Sf. Alexandru, baiatul meu cel mare are si numele acesta, asa ca azi voi face pizza, obisnuita pt ei, cu blat de tarate pt mine si am facut o prajitura cu prune pentru ei, cu o crema de smantana si kefir si pentru mine una cu blat de naut, crema de smantana si kefir si piersici!

 

Mai vreau sa fac salata de vinete si cam atat:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Brindusikule, eu sunt .....  blondina [flo2]  de acum cativa ani

Tot cu sotzul ma chinui, eu tot slabanoaga sunt [:)]

Tu ce mai faci ? Cum mai esti ?

 

Glutenul  l-as introduce la painea monti dar nu m-am lamurit cu ig-ul si n-am gasit ceva clar in acest sens. Acum ce sa zic , o lingura de gluten nu mai conteaza [batcap]

 

Am gasit niste retete minunate ( cu glutenul ) pe site-ul indicat de Szivarvany  -  multumesc mult dragutza mea.

Sunt si niste dulciuri ... [pofticios]

 

Sa-mi mai spuneti si mie de pe unde va inspirati cand gatiti

 

pupicei multi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mel...unde disparusi atata timp??? cum de sotul inca nu o dat jos..tot calca stramb cu mancarea pe la munca?

eu ce sa fac...mai am un pic si-l ajung pe sotul tau la kg cre'ca [batcap] ..mananc cam dezordonat in ultimile 6-7 luni si se vede [batcap]

 

ai gasit reteta de lipie pana la urma?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Glutenul  l-as introduce la painea monti dar nu m-am lamurit cu ig-ul si n-am gasit ceva clar in acest sens. Acum ce sa zic , o lingura de gluten nu mai conteaza [batcap]

 

Pai nu mai conteaza nici in celalalt sens doar o lingura.

Eu am facut paine cu gluten si la 635 g de faina integrala jumate jumate cu tarate de ovaz puneam 75 g de gluten. Am incercat mai multe variante, la cantitatea asta nu iese painea cu mai putin gluten. Nu e chiar o lingura [:)]  Dar eu m-am lasat de sportul asta pentru ca in ideea ca e paine monti, permisa o mancam la orice ora si cu orice asa ca stagnam intr-un mare fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...