Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

Nu are nimic, doar ca nu incape in scenariul meu.

Eu am aparut doar la biserica, just in time pt ceremonie, ca asa m-am inteles cu sotzu ' :))

Ma faceti sa ma duc sa ma uit la pozele de la nunta...si ma apuca si pe mjne nostalgia. Si eu tot ma chinui sa-i dau skip...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Aseara vb cu husbandu deapre catde bine ar fi fost daca nu făceam nunta.... if i could turn back time, vb lui Cher

 

 

Lasa, Julia, ce-i facut e bun facut, a trecut si, in ciuda neplacerilor, cu siguranta aveti si amintiri si momente frumoase :)

Stii cum se spune: la asemenea evenimente nu ai cum sa multumesti pe toata lumea...... din pacate, la voi tocmai personajele principale (mai ales mireasa) au fost cele nemultumite.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, sunt la serv, nu am poze....si nici nu imi place cum aratam, desi aveam 70 kg, acum 79 kg... dar pt o <grasuna> ca mine, trena distragea bine atentia, zic eu...

Eu sunt convinsa ca esti frumoasa si asa grasuna, ia aminte ca eu sunt cea mai grasa de aici raportand înălțimea la greutate. Asa ca simte.te bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari miresici,

 

Wow, ce frumoase ati fost toate, sim, didi, andika, am ratat pe cineva? Noi am facut nunta mai aproape, in 2011,dar tot mi se pare ca a trecut o groaza de vreme... bine ca am facut-o de doua ori sa tina amintirile mai mult :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...