Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

Eu sunt convinsa ca esti frumoasa si asa grasuna, ia aminte ca eu sunt cea mai grasa de aici raportand înălțimea la greutate. Asa ca simte.te bine

tu ai zis ca ai inceput sa slabesti, eu stagnez si ...etc

pe langa faptul ca sunt batrana (>35 ani), grasuta si urata, mai sutn si depresiva si se pare ca acest lucru nu ajuta la slabire...daca nu slabesc sunt si mai depresiva...e putin mai complicat, de aceea o inteleg perfect pe Alex...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu pot ca sunt prea mari si nu stiu sa le modific... dc vrei poti sa le vezi pt FB, profilul meu e public, Ina Tropotel :)

 

Gina, eu prima nunta am facut-o mai mult pt ai mei, cu prieteni de-ai lor, rubedenii si tot tacamul, dar fara ritualuri :) a trebuit sa fac concesii pt unele lucruri, de ex o prietena de-a mamei a tinut sa-mi comande ea tortul, am zis ok, alta buchetul am zis ok si la asta, nu a fost 100 la suta pe placul meu dar am strans din dinti si am acceptat ca de, altfel ar fi iesit cu scandal, s-ar fi suparat respectivele...oricum a iesit cu ceva suparari ca nu am facut chiar totul pe placul altora, pana la urma a iesit totusi foarte bine ca mi-am luat sotul si nasii si ne-an distrat fara sa ne pese de altceva. A 2a nunta am facut-o doar pe placul meu :) deci eu sustin ca nu-i poti multumi pe toti, contraza doar cat lasi asta sa te afecteze :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

foarte frumoase pozele voastre :)

Fetelor, vreti sa amanam intalnirea pt saptamana viitoare? Sau ne intalnim sambata noi care putem si ne mai intalnim si cu restul fetelor saptamana viitoare? Ce ziceti?

Vio, eu zic sa va intalniti..va fi aproape imposibil sa fim / fiti toate disponibile in acelasi timp...si inceputul e mai greu, apoi te obisnuiesti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andik, imi pare rau ca te dezamgesc, dar tu erai mai frumoasa decat mirele!....si tot pletosul mi se pare mai charmant.... [il]

si eu zic ca pletosul e de 1000 ori mai macho (voiam sa scriu misto, dar nu stiu daca se tolereaza) decat ex-ul...dar pe atunci (chiar si dupa despartire) nu cred ca il cunosteai sa poti face comparatia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

U stiu ce imc am. Nici nu vreau sa.l stiu

Pe mine ma omoara picioarele. Am picioare mici (port 35), si sarmanele de ele nu mai suporta greutatea. Cand ma dau jos din pat dimineața imi vine sa plang.

Maddutz, 78 kg la 1, 56... nu cred ca ma ia vreuna

 

IMC 31.2 Julia,

 

IMC 32.8  Maddutz (daca nu a mai slabit intre timp)

si eu am fost tot pe acolo, acum as fi la 30.9 (ajunsesem si eu la 78 si ceva si m-am mai ingrasat ..)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...