Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc Silvia!

 

La noi nu prea au fost probleme cu organizarea, desi credeam ca o sa fiu o bridezilla, nu am fost...zic eu :D

Singura chestie pe care m-am certat cu ai mei a fost lista invitatilor lor...eu nu voiam oameni pe care nu ii cunosc...ei voiau sa cheme pe toata lumea la care au fost ei la nunti...asa ca mamei mele i-am dat invitatii numarate...imi spunea cui vrea sa dea si eu aprobam ori ba. Ca sa aflu ulterior ca si-a facut invitatii extra, vreo 40. Atunci am facut urat. Si bineinteles ca din cele 40 de invitatii extra, nu a venit nimeni...ca de...a trecut mult timp, s-au pierdut legaturile...macar nu m-am bazat pe ei. Am comandat 140 de meniuri si am platit 141,5 :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

U stiu ce imc am. Nici nu vreau sa.l stiu

Pe mine ma omoara picioarele. Am picioare mici (port 35), si sarmanele de ele nu mai suporta greutatea. Cand ma dau jos din pat dimineața imi vine sa plang.

Maddutz, 78 kg la 1, 56... nu cred ca ma ia vreuna

te-am luat! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

tu ai imc 32,1 eu 32,4 [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tu ai zis ca ai inceput sa slabesti, eu stagnez si ...etc

pe langa faptul ca sunt batrana (>35 ani), grasuta si urata

aici sa nu o credeti! e tanara tare (cel putin asa arata) si e frumusica foc! si e genul de persoana pe care o prind kilogramele in plus!

[pup]

 

depresiile, in general, isi au originea in faptul ca nu esti impacat tu cu tine. in momentul in care ajungi la o armonie interioara adio depresii! si, eventual, sa accepti ceea ce ti s-a intamplat...

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...