Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:)))) mai "serios" decat faptul ca il avem impreuna pe Zoard, nu exista. eu fiind patita, nu mai dau 2 bani pe juraminte (ca n-au fost respectate) si hartii semnate.

andik, am 2 intrebari. nu trebuie sa-mi raspunzi si-mi cer scuze in avans daca ai simtit ca sunt intruziva....

1. daca tu ai "patit-o", de ce pedepsesti (te razbuni) pe altcineva?!

2. de ce-i refuzi celuilalt linistea interioara, armonia, siguranta, fericirea unei familii?

raspunsul ca le are si fara o hartie nu e valabil

si, oricum, un esec nu poate fi decat un pas inainte catre perfectiune....

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andik, am 2 intrebari. nu trebuie sa-mi raspunzi si-mi cer scuze in avans daca ai simtit ca sunt intruziva....

1. daca tu ai "patit-o", de ce pedepsesti (te razbuni) pe altcineva?!

2. de ce-i refuzi celuilalt linistea interioara, armonia, siguranta, fericirea unei familii?

raspunsul ca le are si fara o hartie nu e valabil

si, oricum, un esec nu poate fi decat un pas inainte catre perfectiune....

[pup]

n-a prea stat pletosu' la discutii de genul. i-am explicat ca eu nu mai cred in chestiile astea. nu a insistat, nu  mi s-a parut ranit, pedepsit, nelinistit, etc. daca totusi este, ar trebui sa-si deschida gura, sa stie si altii (eu) :)

si poate as face o nunta de dragul lui, numai nu stiu cum s-ar simti cand depunem juramintele, si el stie ca pentru mine nu conteaza:)

si raspunsul ca "le are si fara hartie" ar trebui sa fie valabil. chiar suntem in armonie si ne e bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-a prea stat pletosu' la discutii de genul. i-am explicat ca eu nu mai cred in chestiile astea. nu a insistat, nu  mi s-a parut ranit, pedepsit, nelinistit, etc. daca totusi este, ar trebui sa-si deschida gura, sa stie si altii (eu) :)

si poate as face o nunta de dragul lui, numai nu stiu cum s-ar simti cand depunem juramintele, si el stie ca pentru mine nu conteaza:)

si raspunsul ca "le are si fara hartie" ar trebui sa fie valabil. chiar suntem in armonie si ne e bine.

atata vreme cat voi, amandoi, sunteti ok, atunci, intr-adevar, nimic nu conteaza [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred in hartii neaparat, dar mie mi-a facut placere sa fiu mireasa, desi la prima nunta m-am simtit puţin ciudat la inceput, inainte sa-mi intru in ritm, imi venea sa rad ca parca nu eram eu :)) noi am facut si logodna religios (slujba de logodna la biserica inainte de civil) si am in pozele alea o fata tampa, de copil prost :)) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...