Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu pot ca sunt prea mari si nu stiu sa le modific... dc vrei poti sa le vezi pt FB, profilul meu e public, Ina Tropotel :)

Silvia....... m-ai omorat [batcap]

Pai o mireasa nu stie cum sa fie mai mimozica (in sensul bun), iar tu........ calare pe cal???? [fal]  Ai gatit si calul??? :)))

Imi plac caii de nu mai pot, insa ..... mi-e frica de ei, daca ai mai intalnit asa ceva!!!

 

DeeaI, te-am mai vazut miresica [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi.a placut sa fiu mireasa.Si desi aveam 26 ani stiam ce vroiam si am facut ce.am vrut.Au avut altii pretentii dar nici n.am vrut sa aud.Singura concesie a fost pt ai mei:le.am luat acordeonist acasa si in fata blocului dar nu a fost rau.La urma urmei primul lor copil care se marita.Ma casatoream cu barbatul iubit,eram tineri si frumosi.Am avut o rochie,coafura si machiaj superbe.

Cred ca o sa mai facem o nunta si noi dupa ce ajung la 65 kg.

Apropo am slabit 1.5 kg weekendul asta ca mi.a fost rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici sa nu o credeti! e tanara tare (cel putin asa arata) si e frumusica foc! si e genul de persoana pe care o prind kilogramele in plus!

[pup]

 

depresiile, in general, isi au originea in faptul ca nu esti impacat tu cu tine. in momentul in care ajungi la o armonie interioara adio depresii! si, eventual, sa accepti ceea ce ti s-a intamplat...

[pup]

Like like like [:)]

 

de unde sti? iara bunica?:)

Chiar asa De unde stii? Bunica ta are si-un glob de cristal? [fri]  [ascuns] ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia....... m-ai omorat [batcap]

Pai o mireasa nu stie cum sa fie mai mimozica (in sensul bun), iar tu........ calare pe cal???? [fal] Ai gatit si calul??? :)))

Imi plac caii de nu mai pot, insa ..... mi-e frica de ei, daca ai mai intalnit asa ceva!!!

 

DeeaI, te-am mai vazut miresica [flo2]

:))) gina, eu de cand ma stiu mi-am dorit sa am o ferma cu cai, ii ador. Din pacate nu l-am impopotonat eu, ci aia de la herghelie, eu as fi vrut ceva mai wild :) in cazul nostru mimoza a fost sotul, asa se ferea de calul ala, abia am reusit sa-l tin langa mine, in schimb eu nu ma dadeam plecata, dar am facut pozele inainte de nunta si ne astepta popa la biserica :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:))) gina, eu de cand ma stiu mi-am dorit sa am o ferma cu cai, ii ador. Din pacate nu l-am impopotonat eu, ci aia de la herghelie, eu as fi vrut ceva mai wild :) in cazul nostru mimoza a fost sotul, asa se ferea de calul ala, abia am reusit sa-l tin langa mine, in schimb eu nu ma dadeam plecata, dar am facut pozele inainte de nunta si ne astepta popa la biserica :)))

Aoleuu :)))

Si daca aveai vreun eveniment neplacut...... nu stiu, te trantea calul intr-o balta? Cum mai ajungeai la biserica? [batcap]

Frumos era sa fuga sotul de teama calului, iar tu sa-l alergi calare [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina si easy. ma "enervati" ca nu va stiu la fatza:)) nu vreti voi sa iesiti din umbra, sa asociez si eu numele cu o fatza? si pm e ok, si aici si pe fb. doar o secunda, sa va memorez:)

poate ati pus poze si le-am ratat. la gina i-am mai batut un apropo zilele astea dar m-a ignorat (cand zicea ca Mariuca seamana cu tati). sau am ratat raspunsul, cu toate ca is constiincioasa la citit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...