Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

amu, nu ma bateti si nu aruncati cu rosii...dar, mie mi se pare ca hartia aia, tocmai ca, te...responsabilizeaza. altfel, la prima cearta mai serioasa (si deseori prosteasca, sub umbra orgoliilor, deseori) iti faci bagajele si pleci. si poti da cu piciorul unei relatii, care poate ar fi fost "aceea". daca e hartia, mai stai, mai analizezi, mai negociezi, mai cedeaza unul, mai cedeaza celalalt, si doar din motive cu adevarat intemeiate pleci.

ei, la noi n-au contat hartiile, tot ne-am facut bagajele. pe mine personal nu o sa ma responsabilizeze mai tare o hartie decat un copil. si cred ca daca esti suficient de matur si inteligent, ai grija de relatie si sari peste orgolii.:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina si easy. ma "enervati" ca nu va stiu la fatza:)) nu vreti voi sa iesiti din umbra, sa asociez si eu numele cu o fatza? si pm e ok, si aici si pe fb. doar o secunda, sa va memorez:)

poate ati pus poze si le-am ratat. la gina i-am mai batut un apropo zilele astea dar m-a ignorat (cand zicea ca Mariuca seamana cu tati). sau am ratat raspunsul, cu toate ca is constiincioasa la citit.

Valabil si pt Bujor!!!

Chiar sunt curioasa cu va pune Bujor poze de la nunta (decupeaza capul?)

Lady, nici pe tine nu te stim la faţa. :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, tu esti in poza?

Cred ca da [:-)))]

Mi te imaginam altfel, nu in sensul rau, dar parca ma asteptam sa fii mai... mucalita :)))

Rofl, mereu ma "acuza" sotul ca-s prea serioasa (si visatoare, as spune eu).

Chiar ma gandeam, privind atatea mirese zambilicioase, ca eu mai degraba as fi genul care se pozeaza cu privirea-n zare si cu gandurile pe campii :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...