Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica, ai fost foarre frumoasa ca mireasa, dar sincer imi place mai mult cum arati acum. Nu mai esti o domnisoara, esti mama si o doamna, ai un je ne sais quoi acum.

 

Andra, esti o scumpa! Cum poti sa te subestimezi atat?

 

Easy!!!!!!!! Nici n.am observat bratele. Esti foarte, foarte frumoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eheeee, ce invazie de miresici care mai de care mai frumoase la noi pe forum!

Are dreptate Silvia, cum ne prezentam, asa o sa lasam impresia, chit ca realitatea e alta! Eu parca n-as vrea sa creada sotu' meu ca-i insurat cu o grasa, chiar daca am mai multe kg in plus fata de cate aveam cand ne-am cunoscut!

Haideti, ia sa lansam noi o campanie printre noi de mancat sanatos si oleaca de sport si sa vedeti voi in 2 -3 luni ce o sa mai radem de ideile astea cu grasimile...La 25 sau la 40, ce conteaza, daca avem vointa..

Mes, I agree....am nevoie de ajutor si provocare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, zambetul ala e fals (mie mi se pare ca se vede), ma simteam mare si grasa...nu stiam ca o sa fiu si mai si...dar lectia numarul 1 este ca indiferent ce iti trece prin cap cat esti mireasa trebuie sa razi, aparatul foto vede tot..

Acelasi lucru il spun eu despre mine. De foarte puține ori am zâmbit cu adevărat la nunta mea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, esti o scumpa! Cum poti sa te subestimezi atat?

crede-ma ca deja mi-e usor...cred ca toata viata am fost complexata de kg mele si de cand ma stiu sunt la cura....am si eu depresia mea, noaptea plang cand ma gandesc cum arat...daca nu ma vad in oglinda e mai simplu...prin uk nu ma simt asa groaznic, dar cand merg in tzara si incepe toata lumea si se ia de kg mele, imi vine sa fug de pe planeta.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de aprecieri, sunteti foarte generoase si toate aveti nevoie de ochelari [:-)))]

Dintii ii pune Andika...cine pune ochelari?

 

Andika, nu stiu daca ai mai pomenit, dar eu la (cca 35+ ani) varsta asta mai am 2 dinti de lapte... Unul mi se misca ingrozitor...am fost si la ortodont ( eu si pustii de 5 ani ) si nu vreau sa fiu stirba daca mi-l scot pe "miscator" si astept sa iasa celalalt (alb si curat). Cum as putea sa acopar dintele lipsa pana creste? Si apropo, cam in cat timp iese la suprafata? asta ca tot vorbiti voi de dat dintii [:-)))]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...