Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

crede-ma ca deja mi-e usor...cred ca toata viata am fost complexata de kg mele si de cand ma stiu sunt la cura....am si eu depresia mea, noaptea plang cand ma gandesc cum arat...daca nu ma vad in oglinda e mai simplu...prin uk nu ma simt asa groaznic, dar cand merg in tzara si incepe toata lumea si se ia de kg mele, imi vine sa fug de pe planeta....

Of, stiu ce simti. Mie nu.mi vine sa cred cat de mult m.am deformat... nu e vorba doar de slana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, de lapte acum? [fal]

Gina, da...cand am vazut radiografia prima data nu am putut sa dorm noaptea pt ca am crezut ca sunt vampir nedeclarat....am avut cosmaruri...apoi am fost la dentist si m-a linistit, ca mai sunt si altii si mai in varsta cu aceeasi problema....eu habar nu mai aveam ce dinti imi cazusera si ce nu....se pare (sau asa am inteles eu) ca maselele de minte au blocat dantura sa se extinda si acesti canini de lapte au ramas blocati in dintii de langa ei...probabil Andika stie mai bine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Putem începe peste vreo două săptămâni? Să ajung și eu la casa mea, că în deplasare mai greu controlez ce mănânc. Plus că nu apuc sa fac sport.

Eu as vrea, dar in 2 sapt eu o sa fiu in concediu si...tot fara control asupra meniului :) ar ramane sa controlez cantitatile, insa cum n-am mai mancat la mama/soacra acasa de vreo juma de an...o sa fie greu!

Eu, sincer, vreau ss ma apuc din septembrie, atunci o sa vad si cum e cu alaptatul peste 6 luni, control gine sa-mi zica parerea pt o posibila noua sarcina, si ma apuc!

Se mai baga cineva pt septembrie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emani atata voie buna si energie pozitiva, ca nu-mi pot lua ochii de la tine :)

in pozele alea am gandit eu un fel de scenariu, intai ma taram eu dupa el, el fiind tras de haina de niste don'soare, si in cealalta poza tragea el de mine, eu fugind cat vad cu ochii...cred ca ma intreba cineva daac saream, nu, nu saream, mimam fuga de langa barbat :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...