Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, am doar 2 tots bots, deocamdata. Mi-am facut azi o comanda de alva... din fiecare tip cate unul. tare sunt curioasa cum or fi. Cam in max 10 zile o sa stiu daca a meritat. Peste 49 $ e feee express.

Mai am in plan CB cand vin acasa si un pachet de incercare cu LL, Pop in si un bumgenius. Si pe urma pot sa-mi dau cu parerea :)

Deocamdata la TB pot sa zic asa: sunt voluminoase (nici n-am incercat sa-i pun body sau pantalon peste) dar sunt night owl...Absorb bine si muuult, daar funduletul ramane totusi umed. Tre sa-mi iau niste linere din fleece. Altfel, la partea cu spalatul si uscatul sunt f ok. S-au curatat f bine chiar si dupa kk.

O sa mai zic cand o sa le probez si pe celelalte:)

mda,trebe linere peste tootsbots. eu am comandat 3 buc de V4si alea au venit cu linere proprii.

dintre toate pe care le am CB sunt cele mai voluminoase. night owlnu am:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

gina aratai foarte bine, dar fac pariu ca acum esti si mai frumoasa! [pup] imi place sa cred ca stralucirea maternitatii ne prieste si ne da un farmec aparte! [pk] ...macar in ochii copiilor nostri! [il] [pup]

 

Sarumana, Maddutz :)

Si eu spun (si simt) ca stralucirea maternitatii ne da un farmec aparte, insa ....... nu prea tine de cald cand ma uit lung la rochite superbe si la siluete de vis [batcap]

Ma consolez si eu cu ideea ca, de-ar fi fost sa aleg la inceput ce vreau: doua minuni de copii sau silueta, n-as fi stat pe ganduri o clipa.

Sunt atat de fericita si de recunoscatoare pentru ei, incat orice altceva paleste, si-n plus, nu au intrat zilele-n sac, nu avem nici 6 luni de la nastere, iar eu chiar nu am facut niciun efort sa slabesc, dar absolut niciunul, doar..... cocaturi [batcap]

 

Se spune ca surplusul se da jos mai greu dupa 30-35 de ani, asa-i, d-na dr. Maddutz? [:)]

Adica..... ma intereseaza mai mult explicatia logica decat confirmarea, ca ma intreb de ce-ar fi asa?   Se modifica metabolismul?

 

eu inca n-am vazut mireasa urata!

Gina, la tine cand e nunta? Poate ai mai zis dar am uitat. Eu sigur te-am mai intrebat.

............ nu stiu :D :D :D

Inca nu am mire [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Lasand gluma la o parte, sotul vine prin septembrie, cel mai probabil in octombrie o vom face, nu cred ca vom avea timp/loc de ceva la sfarsit de septembrie, desi mi-ar placea.

 

io n-am facut in viata mea nimica pt corpul meu, ma.multumeam cu ce am primit de la natura

Si c esimplu si usor era: mancam ce si cat voiam, dulce la greu.......... nicio treaba nu aveam [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bujor, foarte frumoasa rochia, 100% pe gustul meu [flo2]



Papucul mamii voastre de sălbaturii :)))

Ca bine zici [:-)))] [:-)))] [:-)))]  si completez eu............... ne faceti pe noi, femeile "normale" sa ne simtim complexate si urate si grase [mariaj] [:-)))]

 



Azi la stomatolog , mi-e frica de mor , imi extrage o măsea , trebuie sa ii dea sotul lp lui Andrei , nu stiu cum ca fi :((((

Curaj [pup]

 



Poze cu mireasa fugara :)

Simona, esti o frumoasa [flor]  si ai avut o rochie deosebita [zana]

Desi, la trena parca nu m-as baga, arata super, dar mi se pare ca imi complica ziua si-asa complicata [alcool]

 



Si numaratoarea inversa continua: 52 kg, 17.5 BMI.

Nu am retinut cand ai nunta [batcap] , insa as spune sa te grabesti, altfel........ risti sa iti fie rochia prea larga [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, iti recomand trena, daca poti...are alta alura rochia, este o ocazie (aproape unica) sa porti trena si sa nu pari ridicola, se poate strange, nu te incomodeaza in mod normal si pozele (chiar si cu grase [:-)))] ) ies altfel cu trena.... [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...