Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iupiii, am vazut si eu una bucata miresuca sclipicioasa...mai bine zis stralucitoare, si nu datorita rochiei...adica si rochia e frumoasa...dar purtatoarea e si mai si...sper ca se inteleg ce vreau sa zic.

 

Easy, semeni foarte bine cu o prietena/cunostinta, pe care o admir foarte mul! Si foarte frumoasa esti s tu, degeaba tot incerci tu sa ne induci in eroare!

 

Aida, superbe pozele! si protagonistii povestii! Pfff, putem face un calendar cu asa fete frumoase! De fapt...mai multe!

 

Maddutz, bine ca nu. vb de revistele la care mi a zburat me gandul...de aceea am intrebat. Aaa, asteptam poze, sa vedem la ce luna te punem....?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, fetelor, sarumana de aprecieri :) chiar ca face bine la moral :)

As mai vrea eu sa fiu tinerica (pozele sunt veeechi, sau asa imi pare mie acum), dar cu mintea si realizarile de acum [batcap]

Mai, fetelor, Silvia are mare dreptate, ca-i uitam pe ginericii nostri! Fara ei mai eram noi asa frumoase si destepte si..modeste?!?! :) Pacat ca ei, saracii, nu ne pot da si increderea in aspectul nostru fizic, desi pun pariu ca incearca asta foarte des...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...