Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

ANDIK, AI REUSIT SA RASCOLESTI IN MINE MULTE CU MELODIA ASTA....

hai sa raspandesc un pic din mister (sau nu?! [soricel] )...va spun cu ce m-am ocupat pe parcursul ultimilor 2 ani de studentie (am lucrat pe tot parcursul facultatii, fie in vacante, fie tot anul). am fost dj la un radio....of....ce vremuri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Prea putine indicii, nu pot sa-mi dau seama cati ani ai [batcap]

Gina, ramaneti numai cu Esca si Elodia :)))

Am trecut de 40! Si am burta si celulita! Dar, na, cum zici si tu, nu-mi mai pasa asa de tare...Daca imi doresc sa slabesc este ca sa nu-i fie micii rusine cu mine batrana si grasa :)) Si...daca da Domnul, sa-i mai fac un frate sau o sora. Si dupa aia sa slabesc iara :) Si sa ma fac roscata si sa castig la lotto :))) Deh...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, ramaneti numai cu Esca si Elodia :)))

Am trecut de 40! Si am burta si celulita! Dar, na, cum zici si tu, nu-mi mai pasa asa de tare...Daca imi doresc sa slabesc este ca sa nu-i fie micii rusine cu mine batrana si grasa :)) Si...daca da Domnul, sa-i mai fac un frate sau o sora. Si dupa aia sa slabesc iara :) Si sa ma fac roscata si sa castig la lotto :))) Deh...

Si cu Maddutz [:-)))]

Ai trecut de 40 cu 10 zile-o luna, deci suntem pe-aproape, uh, ce bine e sa nu fiu singura [pup]

Multa bafta cu restul planurilor [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cu Maddutz [:-)))]

Ai trecut de 40 cu 10 zile-o luna, deci suntem pe-aproape, uh, ce bine e sa nu fiu singura [pup]

Multa bafta cu restul planurilor [pk]

Uite ca am zis bine doar cu Esca si Elodia :)

Nu esti! Plus ca esti unul dintre.exemplele mele preferate [pup]

O sa fac tot ce sta in puterile mele! Si ale unei vopsele bune :)). Cu lotto o sa am ceva probleme, dar never say never, tb sa mai si joc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANDIK, AI REUSIT SA RASCOLESTI IN MINE MULTE CU MELODIA ASTA....

hai sa raspandesc un pic din mister (sau nu?! [soricel] )...va spun cu ce m-am ocupat pe parcursul ultimilor 2 ani de studentie (am lucrat pe tot parcursul facultatii, fie in vacante, fie tot anul). am fost dj la un radio....of....ce vremuri...

nici nu stiu. am facut bine sau rau? "rascoliri" placute sau ba, d-na DJ?:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici nu stiu. am facut bine sau rau? "rascoliri" placute sau ba, d-na DJ?:)

placuteeeee....pot spune cu mana pe inima ca am avut o tinerete frumoasa (si o viata frumoasa). nu regret nimic...chiar daca au mai fost si deceptii pe ici pe colo, mici esecuri, mici zbateri, etc....tot ce s-a intamplat ma defineste ca om acum! si sunt multumita de produsul finit! [pk] (exceptie kg in plus [:-)))] )

of...modestia si sinceritatea asta de miez de noapte! [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...