Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

mda...n-am vazut poze da am vazut un film super misto - "Guess who's coming to dinner". E din alea clasice, da nu-l vazusem pana acuma. Dvd la Billa, promotie cu 10 ron :)

 

deci, propunerea mea este maine seara intre 8 si 10 toata lumea pune poze. Aveti timp sa alegeti  - asta e bonusul :) Ce ziceti, it's a date?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julie, de ce sa ramai cu amintiri urate de la nunta? Nu vrei sa faci o sedinta foto in rochia de mireasa sa fie pe sufletul vostru? Orice v-ar place voua sa faceti - alergati, sariti... in Moldova am auzit prima oara de obicei asta, mi s-a parut f misto :) se face dupa nunta (ca depinde ce vrei sa faci, se mai murdareste rochia aia)

 

gata, ma duc la culcare, trebuie sa se trezeasca flacaul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trash the dress julia;)...tot am vrut sa iti scriu legat de nunta...vei vedea ca dupa ce trec anii o sa uiti fazele mai urate si o sa iti aminte doar de cele mai frumoase...cred ca aproape toate(exista exceptii bineinteles) daca stam si ne gandim, ne aducem aminte de cate o faza care nu a fost pe gustul nostru....se uita in timp julia...eu cel putin nu-mi amintesc clar nici jumate din nunta(nu,nu am baut deloc:p)...parca totul a fost un vis de demult...:*:*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Vaaai, Arrya, daca nu remarcai tu nici nu aveam habar ca au trecut atatea pagini...

Avem tot timpul sa mai vedem poze.

 

Julia, are dreptate Andra, o sesiune foto Trash the dress, pe cand ajungi la greutatea dorita mi se pare solutia ideala...si gasiti si un fotograf marfa...sunt genul de poze artistice cu mire si mireasa, relaxati, doar ei 2 cu fotograful (eventual si cu pitzilina la un moment dat), bune de pus in rama...poti sa faci in locatii diferite - gen mare, camp, centrul vechi al Buc, etc, singura inconvenienta e ca trebuie sa iei fotograful dupa tine si eventual sa nu distrugi de la prima scena rochia....

 

Cand am fost in vacante, ex la Roma, erau tot felul de asiatici care faceau sesiune Trash the Dress...mi s-a parut o idee foarte draguta...Poti sa mergi la Andra la Londra acnd pleaca soacra :)) sa faci o sesiune Trash the Dress la Big Ben (am glumit)...apoi sa ii dai soacrei Andrei sa iti peticeasca rochia... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi [cafea]

Se vede ca am "chefuit" ieri si aseara pe forum, ca m-am trezit turmentata rau [alcool]

Si da, mi se confirma a nu stiu cata oara ca sanii mei sunt meteosensibili, a plouat tare peste noapte, iar bluza mea era uda rau, de parca as fi stat in ploaie, plus ca instinctiv, cred, dorm pe spate (lucru rarisim la mine) sa nu-i presez, ca ar curge tot din ei [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...