Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

Neața,

M-am trezit cu capsa pusa pe mașina de spălat.

Aruncați cu recomandări in mine :) Ce aveti acasa?

Eu am Whirlpool cu incarcare verticala, nu le sufar pe cele cu incarcare frontala [batcap]

O am de doi ani si (inca) merge bine.

Si la Pitesti, unde-am stat cu chirie 3 ani tot din asta era, un model un pic mai vechi, si mergea brici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu am avut de lucru de dimi sa ma uit un pic la tv si am prins o frantura de teleshopping cu Salad chef, chestia aia cu razatoare, feliator, blabla, mi se pare utila (bine-ar fi de mi-ar baga si-n gura [batcap] ).

Aveti? E buna? Merita Banii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, eu am de 10 (zece) ani Ariston slim (mai ingusta, nu tipic 60*60), nu am reparat-o niciodata, odata a desfacut-o sotul putin ca ramasesera niste monezi in scurgere (asta acum vreo luna) dar din neglijenta noastra, acum nu mai are nimic, spala foarte bine, nu i-am pus niciodata anticalcar (calgon sau alte marci)...o recomand din toata inima. Este foarte client friendly (mama are arctic sau ceva de genul asta si u ma descurc sa ii dau drumul)...

 

A, si spalam zilnic, in zile lucratoare si sambata cand suntem acasa, cel putin o masina....dar de obicei 2 - una cu albe, una negre....Avem un consum extrem de rezonabil la apa (poate pt ca e slim?!) . Cumnata-mea, unde se spala 3 masini pe zi, are tot Ariston, model ceva mai nou, tot foarte multumita..

 

Am inteles ca acum se numest Hotpoint Ariston, dar daca mi se strica asta (desi nu imi doresc) tot Ariston mi-as lua. Am dat multi bani la vremea aia, era cu afisaj electronic...vreo 15-20 mil acum 10 ani...aveam o canapea extensibila, tv pe jos si masina de spalat in toata casa...

 

Pe principiul daca se numeste Ariston rezista am luat si cuptorul pe gaz pt mama acum o luna....

 

PS: nu am primit nicio subventie de reclama, sunt pur si simplu multumita :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am avut de lucru de dimi sa ma uit un pic la tv si am prins o frantura de teleshopping cu Salad chef, chestia aia cu razatoare, feliator, blabla, mi se pare utila (bine-ar fi de mi-ar baga si-n gura [batcap] ).

Aveti? E buna? Merita Banii?

Gina, reclamele alea sunt pt lenese ca mine, nu pt gospodine ca tine...eu zic sa iti tii banii acasa, sa iti iei rochie si voaleta, ca nu te imbraci cu salad Chef...poate o/il primesti cadou de nunta (nici nu stiu ce e...)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...