Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

Fetele din Bucuresti, nici eu nu voi putea veni weekendul asta la intalnire, sper sa reusim (in sfarsit) sa plecam pe undeva, nu f departe, mare sau munte, dar totusi la timp pt ca socrul meu se simte foarte rau si ne asteptam la ce e mai rau....

 

De aceea am tot amanat si concedii si tot, dar simt ca ma urc pe pereti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am laudat-o la cap trecut, dupa ce a aparut postarea lui maddutz cum ca a inchis capitolul. cum se poate? :)

nu inchisesem inca. m-am gandit sa las vreo 10 minute, sa apucati sa vedeti ca am deschis un nou capitol si sa nu va chinuiti sa postati si sa nu se posteze...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bujor, rochia e foarte frumoasă.

Sim, să treacă repede măseaua și să poată păpa băiatul lăptic!

Gina, termină cu prostiile, nu ești grasă, ești așa cum trebuie :)

 

În altă ordine de idei, oare toate bunicile își îndoapă nepoții cu prostii? A noastră i-a luat fetei Nutella să ii ungă pe pâine la micul dejun (urmează iconul cu batcap) !!!! Și i-a zis soțul să nu cumpere porcării ca le aruncăm!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se spune ca surplusul se da jos mai greu dupa 30-35 de ani, asa-i, d-na dr. Maddutz? [:)]

Adica..... ma intereseaza mai mult explicatia logica decat confirmarea, ca ma intreb de ce-ar fi asa?   Se modifica metabolismul?

bunica google spune ca asa e... [soricel]

explicatia logica: metabolismul, hormonii si, mai ales, miscarea! sau ...nemiscarea! [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...