Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

ar trebui sa primesti ca le faci reclama buna;)

cand se infundase scurgerea ne uitam unul la altul si nu ne venea sa credem ca s-a stricat....desi tot ziceam ca si-a meritat ultimul banut...si cand a reparat-o ne-am simtit fericiti ca mai poate sa tina vreo 10 ani...:)))

 

pot sa spun ca sunt zgarcita...prefer sa dau bani mai multi pe calitate, dupa ce verific caracteristicile fiecarui produs in parte, decat sa dau mai putin bani la prima vedere dar sa mi se strice lucrul ala foarte repede...

 

am inteles ca in anglia exista o vorba, Andra: sunt prea sarac sa imi cumpar lucruri ieftine...asa e?

 

PS: sa nu credeti ca nu am luat si tepe....dar din greseli inveti [pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Yaay! Astăzi punem poze cu mașini de spălat!

 

Ne gândisem și noi sa face o ședința foto, dar mi se pare prea devreme sa.mi pun iar rochia pe mine. Astept sa.mi vina iar geaca de piele pt ca vreau sa fiu rock (cu parul tapat, cu ruj negru, bocanci si manusi de piele)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uraaaaa, Julia mireasa rock.... bravo Julia....originala idee, vrem pozele dupa sedinta foto.

 

intr-adevar daca eram acasa pozam masina de spalat :)))

 

hai ca sunt nevorbita...aveam o intalnire si mi s-a anulat..

 

odata cu masina de spalat am luat si un cuptor cu microunde, deci si el tot 10 ani....se ingalbenise plasticul si el tot nu voia sa isi dea obstescul sfarsit, in conditiile in care vreo 3 ani nu am avut aragaz in casa (deci se poate, da) si am fiert oua la microunde, au explodat ...la mama nu puteam sa il duc ca avea unul mai cool decat asta...m-a salvat o prietena care si-a inchiriat un apt si i l-am donat sa doteze apt si sa il marketeze la "assets".. in curand zugravesc bucataria si trebuia sa scap de el ca si asa nu am mult spatiu. Nu cred ca mai imi iau altul, in ultima vreme il foloseam doar la deghetat, acum folosim apa fierbinte cand uitam..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, si la noi e vorba asta, mereu o spunea bunica.

 

Eu am avut 10 ani masina de spalat (indesit), si s.a stricat când eram in spita, la doua zile dupa ce nascusem

Acum, evident, tot indesit am luat, dar parca nu.i asa smecheroasa ca cea veche.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yaay! Astăzi punem poze cu mașini de spălat!

 

Ne gândisem și noi sa face o ședința foto, dar mi se pare prea devreme sa.mi pun iar rochia pe mine. Astept sa.mi vina iar geaca de piele pt ca vreau sa fiu rock (cu parul tapat, cu ruj negru, bocanci si manusi de piele)

Pe motocicletaaa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yaay! Astăzi punem poze cu mașini de spălat!

 

Ne gândisem și noi sa face o ședința foto, dar mi se pare prea devreme sa.mi pun iar rochia pe mine. Astept sa.mi vina iar geaca de piele pt ca vreau sa fiu rock (cu parul tapat, cu ruj negru, bocanci si manusi de piele)

like:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand se infundase scurgerea ne uitam unul la altul si nu ne venea sa credem ca s-a stricat....desi tot ziceam ca si-a meritat ultimul banut...si cand a reparat-o ne-am simtit fericiti ca mai poate sa tina vreo 10 ani...:)))

 

pot sa spun ca sunt zgarcita...prefer sa dau bani mai multi pe calitate, dupa ce verific caracteristicile fiecarui produs in parte, decat sa dau mai putin bani la prima vedere dar sa mi se strice lucrul ala foarte repede...

 

am inteles ca in anglia exista o vorba, Andra: sunt prea sarac sa imi cumpar lucruri ieftine...asa e?

 

buna vorba asta a lor...si sunt total de acord cu ea...chiar daca dai la inceput un ban mai mult, nu mai ai treaba dupa 

 

Julia, abia astept poze....si cred ca nu sunt singura...:*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...