Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu vreau sa husbandu' sa.si ia un tricou cu superman pe sub camasa... asa, ca sa.si dezvăluie adevărata identitate

he he he....eu as vrea un tricou cu angela merkel...ma fascineaza femeia asta...cred ca am luat-o razna...ahh...si mai are si 4 copii...:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m.ati entuziasmat cu pozele :)))) sa vedem cum stam cu timpul, si poate ne chemam prietenul fotograf duminica la un shooting

Julia, shootingul #1....sper sa  nu iti rupi de tot rochia ca sa mai slabesti sa te simti confortabil si sa incerci si alte locatii: ex...autobuzul ce merge cu noi toate spre mare condus de Gina si tras de Cserge (ca Gina nu si-a luat inca si carnet de mijloace de transport in comun)...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, reclamele alea sunt pt lenese ca mine, nu pt gospodine ca tine...eu zic sa iti tii banii acasa, sa iti iei rochie si voaleta, ca nu te imbraci cu salad Chef...poate o/il primesti cadou de nunta (nici nu stiu ce e...)

Oi fi eu gospodina, dar asta nu inseamna ca trebuie sa muncesc mult, cand pot sa-mi usurez munca :)

Orice timp castigat in bucatarie il pot petrece mai placut, cu copiii (sau pe forum, hi hi hi).

Si daca ar fi sa cumpar, nu as renunta la altceva pentru asta, pe urma, voaleta o port o singura data (daca ar trebui sa aleg), dar Salad chef folosesc multi ani si iti garantez ca-ti va placea mai mult salata cand vii pe la mine decat voaleta prafuita [soricel]

Sa stii ca unele scule de genul asta chiar merita, am ceva similar de la Lidl, fac cartofii pai in doua secunde, doar ca aia lucreaza mai "murdar", e alt model, fara recipient.

 

Deocamdata mai astept, ca si-asa am facut ceva achizitii in lipsa sotului ai astept sa-i vad reactia mai intai [ascuns] [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna vorba asta a lor...si sunt total de acord cu ea...chiar daca dai la inceput un ban mai mult, nu mai ai treaba dupa 

 

Julia, abia astept poze....si cred ca nu sunt singura...:*

mai sunt si tzepe..lucruri ieftine vandute ca super branduri...pe mine m-au distrat sacosele de rafie Luis Vuitton, la moda la voi in Anglia de curand...vreo 2000 lire...sa tot vand vreo cateva..

 

here it is:

 

http://www.bzi.ro/fabulos-louis-vuitton-a-scos-o-geanta-de-rafie-identica-cu-ce-poarta-taranii-nostri-cat-costa-foto-380052

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...