Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

Offd, cat imi doresc sa ne vedem toate in același timp (si acelasi loc bineînțeles)

Si eu, dar........ n-am permis [smulgpar]  si nu pot veni singura cu doi copii cu maxi taxi, ca singura sansa ar fi sa vin si eu la Bucuresti, altfel nu va pot vedea live.

 

he he he....eu as vrea un tricou cu angela merkel...ma fascineaza femeia asta...cred ca am luat-o razna...ahh...si mai are si 4 copii...:)))

Gasisem un site (or fi multe altele) care imprima orice vrei pe tricou de orice culoare.

Eu comandasem la ei tricouri simple, de purtat pe acasa, pentru ca au o marca excelenta, din care am mai avut o serie, insa afurisitii naibii nici nu au onorat comanda, ca afacerea lor de fapt e cu tricouri imprimate, nu ce vand neimprimat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Offd, cat imi doresc sa ne vedem toate in același timp (si acelasi loc bineînțeles)

hmmmm, sa nu ai asteptari prea mari...sunt convinsa ca sunt si multe diferente in ciuda armoniei aparente. eu sunt ceva mai realista, cred (sau patita).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Fata mea nu mai rezista seara si la 20-21 vrea sa doarma si cine se trezeste dimineata si nu mai are somn?Exact . Dar eu ce.as mai dormi..

Sunt de acord cu Gina ca unele gadgeturi de bucatarie cate iti usureaza munca merita.Desi daca se spala mai greu -ex robotul, ma lipsesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, shootingul #1....sper sa nu iti rupi de tot rochia ca sa mai slabesti sa te simti confortabil si sa incerci si alte locatii: ex...autobuzul ce merge cu noi toate spre mare condus de Gina si tras de Cserge (ca Gina nu si-a luat inca si carnet de mijloace de transport in comun)...

Eu ma simt (văd) mai subtirica , oare am ajuns la "doar" 75 de kile?

 

Gata, se trezi mimoza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, dar........ n-am permis [smulgpar]  si nu pot veni singura cu doi copii cu maxi taxi, ca singura sansa ar fi sa vin si eu la Bucuresti, altfel nu va pot vedea live.

 

Gasisem un site (or fi multe altele) care imprima orice vrei pe tricou de orice culoare.

Eu comandasem la ei tricouri simple, de purtat pe acasa, pentru ca au o marca excelenta, din care am mai avut o serie, insa afurisitii naibii nici nu au onorat comanda, ca afacerea lor de fapt e cu tricouri imprimate, nu ce vand neimprimat.

Gina, nu ma vad purtand un astfel de tricou, doar ca o admir pe Angela Merkel datorita personalitatii ei ... cred ca daca as aparea asa as fi target pt rachete ratacite din Ukraina de la separatisi ...D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, eu robot nu am vrut, am eu un fix, si la oameni si la scule: cine stie sa faca prea multe, nu face nimic bine :))

 

o sa am niste pereti portocalii si niste "iarba" pe jos (ca la Andika)

Asta nu ar fi grav, dar sa nu te trezesti si cu niscaiva desene pe toti peretii [ascuns] [viki] [dra] [bat] [starwars] [drac]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...