Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

DeeaI, Antoshika si Monic@ ati fost niste mirese foarte frumoase. Aida, haioase rau pozele si voi doi frumosi! Celelalte doar m-ati ofticat pentru ca nu am vazut nimic.[alcool] ati sters repede toate pozele ca sa imi ramana gandul la voi. 
 
Tot vorbeati de nunti, mi-am amintit de nunta mea cu mare drag. A fost exact asa cum ne-am dorit noi. A fost facuta din banii nostri, dupa gustul nostru: la munte, la iarba verde, 2 zile la o cabana, doar prietenii nostri apropiati (nimeni invitat nu a refuzat), fara obligatii din partea rudelor, cu foc de tabara, stat pe iarba si cantat la chitara pana dimineata, fara dar, fara fitze si pretentii, coafura si machiajul facut de min, decoruri si marturii facute de noi. M-am simtit cu adevarat fericita! Asa le-as dori o nunta tuturor mireselor, sa fie cum isi imagineaza ele, nu cum vor altii.
 
10399025_124024951736_1204837_n.jpg?oh=9
 
10399025_124025071736_1124580_n.jpg

 

10399025_124024921736_1120245_n.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocho, daca ii arat sotui poze tale divortam si

-ne recasatorim in decorul lui de vis ( asa cum ai facut tu) sau -daca refuz te cere de nevasta. Pozele tale sunt materializarea fidela a viselor lui... El imi povestea de acum 7 ani de ele. Ti cand te-ai maritat? Woooww

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...