Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cocho... de vis.

Asa mi.am dorit si eu, fara pretenții, fitze, zambete false, muzica proasta (si tare)...

Julia, exact la asta ma refeream cand am spus ca nu-mi place alai. Nu am nimic impotriva sa am alaturi rude, prieteni apropiati, insa, asa cum ai spus si tu, fara fite, zambete false, muzica proasta, acordeon scartait samd.

Cocho cred ca a avut cea mai faina nunta :)

Aida, nu te speria, stai sa isi ia Gina carnetul de sofer profesionist si facem caravana in toata tara... Trecem si pe la tg mures, chiatra, cluj, bistrita ( baby, hai odata cu tableta si cu testul ca imbatranim aici pe uscat-cu poze de masini de spalat) timisoara, tg jiu...germania, bruxelles, la Alex si Sim prin tarile nordice.... Oricum avioanele sunt mai nou periculoase, riscam turul Europei cu Gina la volan :))

Aoleuuu, aveti curaj sa mergeti cu mine la volan? Eu nu am [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac guguloaie mici din compozitie de salam de biscuiti, bite size, si le trec prin cocos, nuci pisate sau biscuiti faramitati

Noi le numim prajituri cartof :)

 

Gina, ne gasim noi....relax, nu nasc :)))))

Pai asta e, ca mai usor te-om gasi cand o sa nasti, ca luam la puricat toate maternitatile din Bucuresti, de stat si private, si tot dam de tine, dar acum? Ia-o de unde nu-i [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu feribotul din franta;))

Parca exista si-un tunel pe sub Canal? Sau am visat eu? :D

Dap, cica exista, inca mai functioneaza memoria :))

 

te stiam la Cluj si in Bg..dar pana isi ia Gina carnetul....de profesionist, bineinteles :)

 

Gina, trebuie sa iti iei carnet profestionist de autobuz amfibie...Poca, in afara sa inotam pe Canalul Manecii, cum putem ajunge la voi fara avion?

Si cum pisici imi iese mie plecarea din rampa cu ditamai autobuzul, si plin pe deasupra? [ascuns]

 

Poca, zi-i clar si frumos (eu zic in romana, tu traduci in bg :))): coana mare, taci, ca-mi strici vacanta [mariaj].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-o strică la fiu-so. Că deja și el regretă că a luat-o.

Pai si el de ce nu-i spune frumos: mama, lasa, nu duce grija banilor, bucura-te si taci.

Sau poate-i spune, dar 'mneaei nu voieste sa priceapa [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...