Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

Este si tunel, dar eu prefer feribotul...mai stai si te relaxezi la un restaurant si in timpul asta vezi marea si ai si ajuns in uk:D

Categoric, mai ales ca eu am teama de spatii subpamantene/sub apa [ascuns] , e un fel de claustrofobie selectiva :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poca, eu a tot vrut sa te intreb cum te intelegi cu soacra? Nu in ce relatii sunteti, ci in ce limba? Stii bulgara?

În bulgară. Am locuit în Bg din 2004 până în 2012, nu aveam cum să nu învăț limba. Ba la ultimul job făceam prezentări și seminarii cu clienții în bulgară. Fac greșeli, nu vorbesc la perfecție, dar mă descurc destul de bine :)

 

Abia astept road trip-ul cu Gina!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pot să mă mai plâng de soacră?

Mai nou i se pare că lăsăm prea mulți bani prin restaurante și ne tot bate la cap să luam ceva de mâncat acasă (adică salamuri și cașcaval, care după părerea ei sunt foarte bune). În plus când ieșim la masă comentează că de ce lăsăm bacșiș și de ce rămâne mâncare în farfurii, că doar am plătit pentru ea. Vroia să ia o chiftea în șervețel acasă, că cică cum să o lăsăm după ce am plătit-o. În condițiile în care toată vacanța e plătită de noi.

No, m-am descărcat. Că deja fac cu nervii. Și mai e mult până sâmbătă :(((

Poca...da-i ignore cat mai stati pe acolo si data viitoare o lasati acasa cu un sac de mezeluri si cascaval:D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...