Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata , am reușit sa termin de citit , uff ... Vorbarete fete :)

 

Total nedrept , in timp ce eu ma chinuiam cu stomatologul si cu drumul întors la socrii voi v-ați prezentat poze , dintre toate zilele exact cand nu am putut eu intra ați pus poze :((( vroiam si eu mult sa va vad :( daca mai puneti , anunțată-ma si pe mine pe Facebook , pls , am văzut ca Easy a mai pus odată la cerere :P

 

La stomatolog, dupa ce am stat ca proasta 2 ore sa astept , cu programare , Ma asez , completez 3 formulare :((( si imi spune chirurgul de maxilo faciala ca nu poate sa imi scoată maseaua fara analizele de trombocite :((( sa mor , Andrei plangea afara ...

Si madam doctor , o slabanoaga :))) ingamfata , se uita la mine ca la un kk si imi vorbea in sictir fumam do Țigară in cabinet , bea cafea si eu scaun așteptând , brrrrr

Cand plec imi spune la misto , cand ai sa ai bani sa iti faci implant . Enervanta pamântului , imi venea sa ma iau de ea tare !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe mine m-a rupt Z azi. doarme foarte prost si putin. si nu stiu de ce ii tot pusca vasele de sange in albul ochilor. tot mai multe si mai urate. maddutz? bunica stie ceva? sa merg la medic sau ce naiba se intampla?

Andika, nu mai bine te duci la medicul de familie/pediatru ca sa stai linistita? La adulti parca stiam ca e semn de tensiune marita, nervi, oboseala, dar la bebelusi nu stiu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...