Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 18


Recommended Posts

Gata , am reușit sa termin de citit , uff ... Vorbarete fete :)

 

Total nedrept , in timp ce eu ma chinuiam cu stomatologul si cu drumul întors la socrii voi v-ați prezentat poze , dintre toate zilele exact cand nu am putut eu intra ați pus poze :((( vroiam si eu mult sa va vad :( daca mai puneti , anunțată-ma si pe mine pe Facebook , pls , am văzut ca Easy a mai pus odată la cerere :P

 

La stomatolog, dupa ce am stat ca proasta 2 ore sa astept , cu programare , Ma asez , completez 3 formulare :((( si imi spune chirurgul de maxilo faciala ca nu poate sa imi scoată maseaua fara analizele de trombocite :((( sa mor , Andrei plangea afara ...

Si madam doctor , o slabanoaga :))) ingamfata , se uita la mine ca la un kk si imi vorbea in sictir fumam do Țigară in cabinet , bea cafea si eu scaun așteptând , brrrrr

Cand plec imi spune la misto , cand ai sa ai bani sa iti faci implant . Enervanta pamântului , imi venea sa ma iau de ea tare !

Ce cretina! Da ti-a scos-o pana la urma sau astepti dupa analize?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 677
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma inscriu si eu la o consultatie DJ Maddutz: F se pateaza pe fata dupa ce incepe sa suga, dureaza cateva minute si apoi ii trece, si el continua sa suga, nu pare sa-l deranjeze in vreun fel.

 

Aa, si mentionez ca eu ma patez pe gat pana pe decolteu de la varii stimuli (cald, frig, alcool, picant, emotii, etc), iar la fata ma inrosesc toata.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, groaznic! [smulgpar] imi pare rau de voi ca ati avut asa o zi naspa. Nu poti schimba dr? Eu parca nu m-as duce la una sictirita sa ma ia la misto pe banii mei.

 

Julia, cumevorba la noi: stai pe curu' tau. N-ai voie surioara de pitzi mai repede de un an de la cezariana. Poate esti obosita, te-a luat de la caldura. Hai, stai linistita in pat daca poti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Galati este , nu mi -a scos-o . Am pierdut timp degeaba si Andreiutul meu înfometat si necăjit . M-am chinuit cu greu sa ma abțin .

Sa va redau discuția :

 

-ce-i cu trombofilia asta ?

-am mutatia 5 Leiden

-Si unde-s analizele?

-pai nu le am, l-am facut in no

-cand ai facut ultima oara analizele

-cand am nascut si a fost ok

-hmm , eu de unde sa stiu cand ai nascut tu

 

Cah

 

Cand sa plec întreaba asistenta scărbita al cui este copilul de pe hol . Răspund eu ca al meu , plangea , daca mai scotea o vorba naiba o lua , scarboasa !!!

 

Acum sa caut alt doctor :(

 

Bujor , asa se face si Andrei al meu pe fata cand suge , astept si eu răspunsul lui Maddutz .

 

Andika , cu ochiul si eu stiu ca se întâmpla la Adulți de la tensiune . Dar cred cu niste picături se rezolva la Z , poate este mai uscat ...

 

Julia .... Sotul meu acum câteva zile , făceam ;( si aud deodată : ups ... Fugi la baie sa te speli .... Obișnuiții ca eu nu rămâneam gravida si tot încercam , a uitat sa ma ferească ....ar fi prea tare ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...