Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: tot despre vacante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E camp organizat prin episcopia catolica dar nu toti care merg acolo sunt catolici.

Am uitat, am mai aflat ceva, ca se rugau 3 ore pe zi. [fal]   Eu zic, wow asta nu e rau dar e cam de necrezut. Il intreb exact ce si cand se rugau. Pai se rugau inainte si dupa masa (3-5 min max) si au avut 2 slujbe toata saptamana (1 h fiecare).  Deci asta reprezinta la el 3 ore pe zi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oooooo, pai pe asta chiar nu am gasit-o in librarie...de cate ori am intrebat....Poate o are aminna sa mi-o faca cadou sa nu raman eu "necadorisita".:)):))

 

 

 

ufff... tocmai am rascolit biblioteca (vorba vine, ca pe langa biblioteca mai am teancuri de carti in birou - biroul ca mobila, nu ca si camera, mai precis locul unde ar trebui sa stea unitatea central a calculatorului e plin la mine de carti - plus in sertarele de la noptiere, si inca vreo 3 teancuri pe spatarul canapelei din bucatarie [batcap]  mai am un pic si-mi pun carti si-n frigider  [:-)))] ) dar n-am gasit-o.

 

am avut-o candva, dar tocmai datorita lipsei de spatiu si a pasiunii mele (un pic exagerata) pentru carti, mai dau din cand in cand din ele. dar e posibil s-o recuperez - stai sa pun doua intrebari [:)]

 

 

in schimb ii mai ofer ceva lui Buflea: "Forty Rules of Love" (Elif Sharaf) in engleza.

 

daca n-o vrea ea, poate o vrea altcineva.... si in general, ziceti ce carti va mai doriti, sa vad pe care le am dintre ele.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu picioarele e alta poveste...horror!:)):))

 

Aici e la moda printre adolescenti sa porti bascheti din aceeia care erau si pe timpul nostru.Dar mult mai prosti calitativ.Bai, au aia un miros de cauciuc si transpira picioarele in ei ca sunt materiale proaste, incat atunci cand se descalta e dezastru! Bine ca e vara si tin geamurile deschise!:)):))

Miroase a sobolani opariti!:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, noi in la faza de "sobolani opariti" nu am ajuns ca luam masuri din timp.  Dar am avut in vizita un prieten de-al lui Tudor, bai imi miroseau picioarele asa rau de nu puteai sta langa el.  Vaz treaba ca alti parinti nu sunt asa vigilenti.

Barbatul l-a mirosit de cand a intrat in casa, ma bucur ca a fost discret si nu a zis in gura mare ci mi-a soptit "cat mai sta sconcsul asta la noi, ca eu nu pot manca in mirosul asta"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai mari certuri pe tema asta le avem.Ca nu inteleg de ce poarta nenorocirile alea care ii creaza asa probleme.Dar e o moda si o sa treaca...sper.:))

Cu alte incaltari nu are probleme, asa ca am ajuns sa ma gandesc sa ii tai cu foarfeca "sobolanii".:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...