Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: tot despre vacante


Recommended Posts

tii, se pare ca am plecat chiar la timp ieri de la plaja. poza 7 e exact unde am fost noi...

 

http://www.cbc.ca/news/canada/kitchener-waterloo/environment-canada-to-determine-if-tornado-hit-waterloo-region-1.2720013

 

Tiii, sa nu le arati baietilor pozele ca o sa te boscorodeasca veci-pururi ca le-ai rapit aventura vietii :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

las' ca m-au boscorodit destul ca i-am obligat sa mearga... domnii mei sunt acum atat de circulati si vazuti si cunosc lumea, au fost in the US la ocean, la baza militara si la watercountry usa incat o plaja amarata la marile lacuri nu mai intra pe lista lor de prioritati.  [dra]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E o gluma, da? Ce scrie pe hotnews cu codurile portocalii de ploi in SV tarii e o gluma! Elyda, zi-mi ca intre dealul tau si dealul alor mei e soare!

 

edit.: am uitat sa va spun ca la Viena ploua de rupe :)

E soaaaaare si caaaaald.Ieri cand anuntau dezastru la mine in sat:), era asa frumos...si cald...abia seara a inceput sa ploua.

Acum e cod multicolor:) cica ploua.Aiurea! E soare si cald.

 

Rufus,voi nu faceti pauze pe drum?:)) De ...de baut o bere/limonada...si alte racoritoare?

 

Ca avem din plin!:)

 

Aqai, ati pierdut "distractia"!Aveai ce povesti nepotilor.:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karu, chiar ca aveti vreme ciudata la Viena...cand am ajuns noi sambata era caldura mare...zapuseala....am plecat la Prater, tot soare si frumos...cand am revenit pe la 9.30pm, tata care ramasese la pensiune, ne-a spus ca acolo a plouat rau de tot....in Prater nici piciorus de ploaie...duminica dimineata la Schönbrunn a fost iar ft cald, zapuseala...am ajuns la Prater si s-a pus pe-o ploaie de numai...a durat cam o ora (noi eram pe terasa la Schweizerhaus si chiar inainte sa inceapa ploaia ai mei elvetieni s-au dat in Prater Turm...au avut noroc chior, nici nu au ajuns la terasa, ca a inceput potopul)...nu aveam cum sa plecam de la terasa din cauza ploii....asa ca am stat acolo pana s-a oprit ploaia, apoi am mers inauntru sa mancam ciolanul  [:)] pana am terminat de mancat, a iesit soarele si s-a incalzit iar...asa o vreme n-am mai vazut de mult...aici cand ploua, nu se mai opreste cu zilele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata,

 

Pe rand :

 

Rox: ai vazut intrebarea mea cu antibioticul lui Alex ? Acum ultima data i-a dat cefadroxil … care este echivalentul lui in Romania ? Daca Doamne Fereste mai face iar infectie cat e la soacra-mea, ce sa ii spun sa ii dea …

 

Viv, cu “discretia” sotului … tu il stii mai bine, dar daca este ca al meu, Rac introvertit, n-o sa-ti spuna nimic din ce il macina,d ecat dupa ce nu-l mai macina. In plus, poate fi si chestie de obisnuintza …voi sunteti multe luni pe an departe unul de altul si omul e obisnuit sa-si gestioneze singur emotziile, fara sa le puna pe umarul altcuiva.

 

Mada si Serialbastre – vacantza placuta, soare, valuri si seri albstre – zambet.

 

Ica, eu zic sa insistit sa-ti faca ceva – provocare, cezariana …nu e bine sa coci copilul prea mult acolo …mai bine insisti, sigur e terminat, nu e nici un motiv sa mai astepti. Ce face Sora ta ? E in spital ?

 

Mikyyy – eu nu am inteles … sotul tau si-a schimbat jobul si castiga cu 100 lire mai putin ??? Sper sa fi inteles gresit …

 

Aqai, cum Soro, v-a dat amenda de parcare cu parcarea platita in geam … n-am mai auzit asa ceva, nu pot crede ca a facut intentionat, prefer sa cred ca ala era un idiot.

 

Marcia, multi, multi ani sanatosi tatalui tau !!!

 

Didi, acum Soro terminati voi scoala ?, Acum la sfarsitul vacantei ?

 

Karu bine ai venit din vacantza si bine ca pleci in alta … tare, tare as vrea sa ne vedem …

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...