Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: tot despre vacante


Recommended Posts

Aschiutza,

Whooooaaaaa, eu as merge cu maxim 50 la ora daca s-ar putea. Ceea ce nu se poate, esti obligat sa mentii viteza traficului ca sa nu incurci, ceea ce inseamna 120 minim. Brrrrrrr......

lasa ca ai sa te obisnuiesti , pana prinzi curaj, [flo2]  si pe urma nu mai vezi diferenta  [:D]  eu cred cas cu adrenalina, imi place tot ce e mai riscant de imi bag in boale sotul [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

o sa am noi vecini. au un baiat de 6 ani si fetita lor fosta/poate chiar viitoare colega de clasa cu William. au mai fost in aceeasi clasa in a 2-a cand William ma ruga sa ii spun  la invvatatoare sa il mute langa ea ...ca vvrea sa stea in grupul de copii destepti..uite ca I s-a indeplinit dorinta si vor fi vecini.

 fata asta in clasa a 2-a citea al nustiu citelea volum din HP [fal]

 ce noroc pe el...si peste citiva ani durere de cap pt noi cu asa vecine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la prostii sotul meu cred ca a fost fruntas...nu mi-a povestit copilaria zbuciumata decat la citiva ani de casatorie si dupa ce l-am avut deja pe William.

isteata decizie...treb sa recunosc!

 

are capul numai cucuie, e un deal si oo vale si cicatrici...asa ca vva imaginati! nu cred ca I-a scapt vreo prostie auzita si el sa nu o fi facut.

 

in sensul asta William nnu seamana de loc cu el, e mai temperat...asa ca mine.

desigur ca si eu am sarit de pe sifoniere, era sa ma inec in mlastina la olt, mers ore in sir prin padure de una singura(pe la 11 ani),...dar oricum comparat cu ce am langa mine , am fost un inger.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ona

 

La Multi Ani! lui Tudor [deziuata] [s] [s]

a mea face anu asta 14 in septembrie deja sant cu 2 ani inainte in adolescenta, of  greu deja are toane [:)]  si e foarte atenta cu se se imbraca, mia facut curat in dulap azi si mia zis ca tricurile pe care le are asnt demodate [fri]  si gata nu le mai imbraca vai de portofelul meu [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a sa nu uit si mia tiiunut azi lectii de moda [:)]  ca ea are alte gusturi si ce era in capul meu [batcap] daca ma vede ca ma duc sa cumpar nu stiu ce haine care arata ok pt mine ma trage de mana nu cumva sa-mi iau ca arata de babe si eu nu am voie sa ma imbrac cum vreau yo ...vai de zilele mele pai la kg mele nu prea imi sta bine in aste de adolescente, musai sa slabesc ....ce am ajuns [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

idee: dl aqai a vazut la TED un speech cu chestii interzise pe care baietii ar trebui sa le faca. si a implementat la noi: marea des-surubare. ca zice acolo ca orice baiat ar trebui sa-ti demonteze tv-ul familial odata in viata.

 

cu o adnotare, si e ceva ce poti sa faci tu bine cu alex: dai o raita in ziua de gunoi pe afara sii colectezi monitoare vechi, radiouri vechi, poti sa iei de la garage sales masini de alea mari de jucarie sau alte electronce si oarece surubelnite.

 

ca sa nu ramai cu ditamai gaura in buget.

 

apoi, se da liber copilului la surubelnita si morman de obiecte.

 

Absolut. Votez pentru chestia asta cu doua miini, Atomix si tat-so au facut bucatele tot ce-au prins de pe la reciclaj, dupa ce le desfaceau le asamblau aiurea inapoi. Aveau un fun si-o bucurie, teribil! Stiu ca intr-un an mi-a trimis mama din tara Pionier Constructor, versiunea moderna, ala a fost un joc de mare succes.

 

Incerc de citeva zile sa va prind din urma, nu prea imi iese, zic si eu din amintiri:

 

Roxana, sa-ti traiasca Plictisitul, sa bata tot ce prinde la tenis, sa fie best friends cu sora lui toata viata si sa va aduca multe - multe bucurii!

 

Michelle, ce zimbet demential are William!

 

Ziki, vorba lui Rall (cred) ai o caldura in suflet, teribil ce frumos se vede pe fatza ta!

 

Papanash, ce copil super cute ai! Teribil! :)

 

Fleurdelise, cum suportati vara asta de cacao?

 

Ladies, pozele voastre de vacanta sint super, ma plimba prin lume! Va urez vacante cit mai pline de bucurii!

 

E un frig zilele astea, oribila vara! Mie inca nu mi-a fost cald pe bune, sa ma pling, sa intru in piscina ca sa ma racoresc nu ca sa-mi fac metrii de inot propusi. Am avut o iarna cumplita, vara asta inca n-a venit si multa speranta sa vina nu mai am, ma irita la culme!

 

Buflea, citesc cu sufletul la gura, astept si eu cu tine sa treaca zilele ca sa ajungi o data in tara si sper impreuna cu tine ca tatal tau va avea puterea sa fie acolo cind ajungi tu. 

 

Simonna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...