Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: tot despre vacante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

intrebare, voi care comandati carti, credeti ca editurile trimit si in strainatate? 

stiu ca acum vre-o trei ani ma incercat sa comand si imi cereau plata in avans, prin western union..... plus ca imi cereau pe transport o caruta de bani. vroiau sa le trimita cu dhl, eu le-am spus ca le puna la atlasib, dar nu au vrut. 

 

 

gata cu bucatareala pe saptamana asta. si nu am facut decat prajitura cu caise si o mancare chinezeasca care sa mancat in seara asta. de maine.... toata lumea la post negru.  [clo]

 

 

o fi nascut Ica?  [il]

 

 

JG, vacanta frumoasa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere ;)

 

Kari, firmele prefera de obicei curieri standard, cu care au conventii si asigurari.

Daca nu stiati, sau ati uitat, bookdepository.co.uk are super preturi si livrare gratuita oriunde. Au si multe titluri in germana/spaniola/italiana/franceza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu reteta prajitura cu caise. mi-a adus o mamica niste caise de la ea din curte , sutn moi dar nu prea sunt dulci de mincat...cam caudate nu am mai mincat asa...ma gindesc sa le fac prajitura.

 

astazi am bucatarisit:creamy potato soup, mancare de mazare pt sot, enchilada pt William...maine nu mai gatesc nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si l anoi in lac se mai ineaca lumea. in ruma cu o luna vreo 3 care se dusesera cu barca...nu s-au mai intors...I-au gasit morti.

din cauza caldurilor, aici e interzisa bautura, se considrera ca easta e factorul primordial in inecul la adulti...iar la copii desigur curentii  (la riul)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...