Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: tot despre vacante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am primit si eu vesti diin tabara.

In nota obisnuita vorbit tare repede si concis, cate o informatie pe secunda patrata.

S-a autointitulat "copil hardcore" - pe langa ora de echitatie care a lasat-o cracanata cu buci dureroase si miros de cal a facut bungee-jumping de la 20 metri +, dintr-un copac, asezat pe marginea unei rape.  O cam sfeclise ca pana la jumatatea distantei a fost in cadere libera si instructorul ii spusese ca o arunca la 5 si cand colo 1, 2 flyyyy

 

A facut pariu ca nu o sa tipe. N-a tipat da cica pe fata ei se putea citi o groaza profunda - a fost prinsa in poza.

 

E total fericita!

 

Eu sunt profund satisfacuta ca si seara dupa ce isi suna parintii le iau telefoanele. [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca azi e meci pe Dinamo. Dinamo - Otelul.

Nu ca m-ar interesa, dar baietii spitalizati isi pusesera deja scaune in balcon si se pregateau de zor.

 

M-am distrat cand am aflat ca si-au botezat pungile de la tuburile alea de dren "Vuitoane". "Ne luam vuitoanele si ne ducem in loja la meci".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, ia privește tu partea plina a paharului:cand i-ai mai vazut tu pe copiii tai asa de apropiati si "de aceeasi parte a baricadei"?

Nu te vaitai ca nu au relatii "fraţesti? Uite ca au!:))

 

 

Ca "minunea"asta te costa 10 k...asta e alta poveste.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna. 

 

Doua ore jumatate am asteptat sa intru la oftalmolog. In cinci minute era gata cu mine. Bineinteles mai trebuie sa fac o analiza pt atestul pt scoala de soferi si daca nu iese bine va trebui sa imi faca un control special. De ce mi-era teama nu am scapat.  

 

Ica, gata covoarele, dulapurile, calcatul si gatitul? Esti pregatita?

 

Buflea, si mamicile sunt umane...  [flo2]

 

Vivi, vad ca familia ta se distreaza dupa puteri la greu [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...