Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: tot despre vacante


Recommended Posts

Eu am reusit sa sterg toate pozele de pe telefon (vreo 200, ca restul le am pe computer)..am vrut sa sterg una si le-am sters pe toate  [batcap] am gasit un program care poate face restore, acum e telefonul la scanat...am luat free trial, dar mi-e ca ma pune sa platesc...o fac, pt ca aveam poze frumoase din Viena si din tara....si ar fi pacat sa nu le am....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu recomand cu caldura osteopatia - pe mine m-a ajutat, impresia mea e ca si pe Flo. Dar in functie de probleme, mai ales la coloana, musai impreuna cu fizioterapia /gimnastica medicala, pt ca daca muschii din jur nu sunt antrenati riscul e mare sa cazi in aceleasi probleme rapid. 

 

Eu am probleme cu un umar de la stat incordata cu mana pe maus. Incerc sa tin in sah  problemele cu sport, candva, cand m-or da banii afara din casa vreau sa fac niste acupunctura pt zona aia. Am facut gimnastica si masaj , ajuta (nu au dosparut problemele de tot, doar s-au ameliorat, durerea imi ajungea deja prin cot in degete) in momentul ala, dar daca nu te tii de exercitii nu foloseste la mare branza. 

 

De chiropractician am auzit si mai bune si mai rele, eu nu am fost ca sa imi dau o parere avizata. 

 

Editez ca sa spun ca sportul ala trebuie facut cu mare grija si nu ridicat nu stiu cate kg. Altfel risti sa ai mai multe probleme dupa decat inainte.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.ce faceti?eu am izbutit sa fug juma de ora si acu stau cat sunt de lunga pe sezlong...chiar pe mal.eva doarme cu tati care m a prins fumand si mi a batut obrazul.asa ca mi a pierit cheful.de tot.acus o sa fsac o baie...si o sa stau pana ma suna ca s a trezit copilu'..e obositor...eva a facut alergie de la soare...nu e rosie nu nimic dar o mananca pielea.sotului i au plesnit niste vase pe picior...el are varice si era urat aseara.l am dat cu hepathrombin.a intrebat ce meserie are sotul alinukai ..era stresat de e a patit asa ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oh, viv, in sfarsit...

apropos, daca tot il alinti cu "celcesforaie", cum s-a impacat cu colegii de salon din acest punct de vedere ?

acu', n-as vrea sa te dezamagesc, insa stiam ca de obicei nu se fac externari sambata si duminica...insa daca asa ati stabilit cu d-na dr, e nemaipomenit..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...