Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra , este mai mare decat un vas de croaziera :)))

 

Culmea , ei au masina mai ieftina ca a noastra si noi nu avem masina scumpa. Nu pun peer pe asta . Bine casa este super !

:((((((

O fi el mai mare, dar e de containere si nu are piscine si jacuzzi:p....sau piscina si jacuzzi au ei acasa, nu?

Bine zic fetele...de unde faci rost de asa prietene?:p...eu pe aici prin parc dau numai de britanice care au stat o viata in chirie si pe beneficii si de polonezi,rusi,lituanieni care nu stau de vb cu tine...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, welcome back. M-am inecat cu shaorma cand citeam ce mananci :) felicitari si sa te tina :)

 

Suzie, imi pare rau ca tot dai de probleme.. macar cu apartamentul cum mai e? Aveti sanse sa il vindeti curând?

 

Sim, wow, imi vine sa cant "barca pe valuri pluteste usor", azi cred ca ii predau la piticoata lectii de vals :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, bine ai revenit! Ma bucur tare de schimbarile facute! Sa te tina tot asa. In timp ce citeam mesajul tau puteam sa jur ca e cartea lui Vasile. :)) ma bucur ca ai confirmat in urmatorul. Are principii foarte bune, explicate simplu, pe intelesul tuturor. Daca nu te lasi, o sa vezi ce frumos te modelezi. Legat de sport poti face si acasa dupa youtube daca iti e mai comod.

 

Aris ce face? 

 

cu tutunul cum stai?

 

Easy, esti o frumoasa! Ma bucur ca am apucat pozele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy , merci , ce frumuuu !!! Sa stii ca te imago am altfel :P mai dura , dar esti bombonica :)

Sim, stii bine ca aparentele sunt de cele mai multe ori inselatoare...am un invelis dur, dar la interior sunt moale ca o ciocolata fierbinte depresiva:))) ce reclama imi fac..

 

Multumesc, aici eram cu 5 ani mai tanara si 10 kg mai mica... Plus tocuri de 12 inseamna IMC normal .,,he he he

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...