Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

Poca. Mergem la mare la Sveti Vlas. Ceva de "comentat"??? :-) :-) :-)

Noi suntem acum la Sv. Vlas :)))) Voi când ajungeți?

Mie nu îmi place în mod deosebit, nici soțului, dar cum nu aveam nimic rezervat din timp am mers pe mâna socrilor care au ceva rude pe aici și ei ne-au găsit un apartament cu două camere care e ok. Plaja e destul de aglomerată, apa e caldă și curată, în plus nu e adânc deloc, cică în zona portului e mai adânc. Umbrelă plus două şezlonguri - 12 euro. Restaurante...noi am găsit două ok, dar deja parcă m-am săturat de ele. Practic Vlasul e un sătuc devenit stațiune peste noapte, nu e mare. Sper că nu ți-am stricat dispoziția de vacanță :) Dacă mai ai nelămuriri, întreabă!

 

 

Intre timp eu imi astept noul sling:-)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Meey am plătit 26 lei tva, ca nu m-a dus capul sa le zic sa declare valoarea sub 25$. Mi-au declarat 33$ chiar dacă valoarea reala a fost mai mare.

Ei oricum sunt draguti, le dai e-mail, le explici, si declara cât vrei tu. Streseaza-ma, nu-i bai :)

multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1.65 și 79-80 kg. Balenă. Dar mulțumesc pentru aprecieri, o să-i transmit fotografului (tati), că meritul e al lui :)))) De fapt poza am făcut-o că era prea dulce Andrei cum statea agățat cu mânuța de sân :)

Cred ca nu te-ai mai cantarit demult...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele din Bucuresti, am vazut in capatul Aleii Circului ca au pus corturi ale Armatei Salvarii, pentru sinistrati. Daca aveti lucruri de daruit, noi si vechi, aveti ocazia sa faceti o fapta buna.

 

Eu abia astept sa mai scap de lucruri, de obicei i-am dat doamnei care ma ajuta cu curatenia dar niciun "multumesc" nu am primit, asa ca am de gand sa fac o fapta buna maine [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Poca. Mergem la mare la Sveti Vlas. Ceva de "comentat"??? :-) :-) :-)

Noi suntem acum la Sv. Vlas :)))) Voi când ajungeți?

Mie nu îmi place în mod deosebit, nici soțului, dar cum nu aveam nimic rezervat din timp am mers pe mâna socrilor care au ceva rude pe aici și ei ne-au găsit un apartament cu două camere care e ok. Plaja e destul de aglomerată, apa e caldă și curată, în plus nu e adânc deloc, cică în zona portului e mai adânc. Umbrelă plus două şezlonguri - 12 euro. Restaurante...noi am găsit două ok, dar deja parcă m-am săturat de ele. Practic Vlasul e un sătuc devenit stațiune peste noapte, nu e mare. Sper că nu ți-am stricat dispoziția de vacanță :) Dacă mai ai nelămuriri, întreabă!

 

 

18-25 august. Banuiesc ca nu stati pana atunci:-) (pacat)

Cat de mica e apa?

Imi convine sa fie satuc, dar speram ca e aerisit si linistit. Nu ma asteptam sa fie aglomerat. Tot la apartament am merge si noi, inca cautam pe booking. Eu as fi vrut ceva cu all inclusive, n-am chef sa stau cu gandul la "ce mancam si unde". Dar mergem cu inca o familie cu bebe de 11 luni, si am hotarat un ap. cu 2 dormitoare. Si vrem neaparat cazare pe plaja sau fffff aproape de plaja. Si nu prea ma descurc, ca apartamentele is in complexemari, zici ca-s cartiere. Cel putin din ce vad eu pe net.

Ce coincidenta e si asta. Cand am intrebat, ma gandeam ca poate nici nu sti de satuc. Cand colo...esti acolo. Lasa-mi un semn pe plaja:-)

 

Intre timp eu imi astept noul sling:-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, cate kg ai si ce inaltime? In curand facem catalog de modele....

Este ca arata foarte bine?

Poca, trimite-l pe tati vostru sa ne pozeze si pe noi, paote iesim asa frumosi ca si voi [il]

 

Vazut cur sexos de Calin [flo2]

Vazut Andi si mami New la inot [flo2] [flo2]

"Vazut" dintisor de balerina - felicitari!

 

Placut tot!

Am uitat ce am mai vazut/citit [batcap]

Iar sunt mamica de trei copii, a venit ieri nepotul de 12 ani pe la Mihai si l-am oprit si azi, ca mai aveam ceva trebusoare pe afara si am facut impreuna (contra cost, evident :))).

Acum merem la masa. Sa avem pofta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...